كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
رقص خود خواسته با شیطان ؛ هزاران هزار ذره

رقص خود خواسته با شیطان

نویسنده: جیمز فری
مترجم: حسینعلی مقیمی
ناشر: دایره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 576
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

روایتی از اراده شگفتی آور بشر ؛ جسم و روان یک میلیون قطعه شکسته در پی دارد

کتاب حاضر دیدگاه های مختلف، درمانهای پزشکی و روانی گوناگون، درصدهای توفیق در درمان اعتیاد _ سرگذشت معتادان و خانواده هایشان و رویدادهایی از زندگی آنان را که ممکن است ربطی به اعتیاد نداشته باشند، در کنار هم گذارده است تا شاید این امکان فراهم آید که معلوم شود در ذهن و روان یک معتاد چه می گذرد؟

جیمز فری، بیست و سه ساله، در هواپیمایی از خواب برمی خیزد و می بیند چهار دندان جلویی اش نیست و در گونه اش سوراخی به وجود آمده است. 
اصلا نمی دانست هواپیما عازم کجاست و ماجراهای دو هفته گذشته را نیز به خاطر نمی آورد. او که به مدت ده سال به الکل و سه سال به مواد مخدر معتاد بود، پس از فرود هواپیما به یک مرکز بازپروری گسیل می شود.
در آنجا به او گفتند یا می تواند از اعتیادش دست بردارد و یا پیش از رسیدن به بیست و چهارسالگی بمیرد. 
این کتاب خاطرات شش هفته اقامت جیمز فری در آن مرکز است.

کتاب حاضر دیدگاه های مختلف، درمانهای پزشکی و روانی گوناگون، درصدهای توفیق در درمان اعتیاد _ سرگذشت معتادان و خانواده هایشان و رویدادهایی از زندگی آنان را که ممکن است ربطی به اعتیاد نداشته باشند، در کنار هم گذارده است تا شاید این امکان فراهم آید که معلوم شود در ذهن و روان یک معتاد چه می گذرد؟ که با خود، جامعه و خدای خود می ستیزد.

جیمز فری با وصف تکان دهنده تجریه یک معتاد می کوشد تا نارسایی دهها سال تحقیقات پراکنده نهادهای مردمی و اطلاعیه های بهداشتی را برطرف سازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رقص خود خواسته با شیطان ؛ هزاران هزار ذره

  • ناشر: دایره
  • کد کتاب: 103525
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال
  • 270,000ریال

برچسب ها: جیمز فری, حسینعلی مقیمی, روانشناسی موفقیت, ترک اعتیاد, اعتیاد, مواد مخدر, کتاب رقص خود خواسته با شیطان ؛ هزاران هزار ذره