کتاب رقص با شادیها فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات نخستین

رقص با شادیها

نویسنده: شارلوت دیویس کاسل
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: نخستین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 192
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ:


مروری بر کتاب

اگر برای رسیدن به شادی دنبال توجیه می گردید، به خاطر داشته باشید، در دنیای پر از شادی، نمی توانیم در ناز و نعمت بسر ببریم و دیگران دچار قحطی باشند .پذیرفتنی نیست که با مرمانی بی خانمان یا با بچه هایی که از بی دارویی می میرند، زندگی کنیم.

در دنیایی که به عشق بها می دهد، انواع جنگها، خشونتها و قتلهای رفتاری ناپذیرفتنی ارزیابی می شوند، زیرا ما از کودکی می آموزیم که دارندگیهامان را با دیگران سهیم شویم و با دیگران در شرایطی از صلح و صفا زندگی کنیم.در شرایطی تصمیم می گیرمی که می دانیم شادی شخصی ما با شادی همه مردم در تماس و ارتباط است.

شادی، دلهایمان را می گشاید، هراس را از ما دور می کند، بر دلهایمان امید می نشاند و التیاممان را سرعت می بخشد. شادی ما را به خرد رهنمون می شود و با آنچه از آن بهره مند هستیم: 

ذهن، دل و روح پیوند می دهد. شادی تقویت کننده نظام ایمنی بدن ماست، نیرویمان را افزایش می دهد و به ذهن ما روشنی و شفافیت می بخشد؛ به ما امکان می دهد تا آگاهیمان را تقویت کنیم تا از درایت بیشتری برخوردار شویم.
با شادی تصمیم گیری ساده تر می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رقص با شادیها,رقص با شادی ها

  • ناشر: نخستین
  • کد کتاب: 75683 - 47/5
  • موجودی: در انبار
  • 75,000ریال
  • 65,000ریال

برچسب ها: شارلوت دیویس کاسل, مهدی قراچه داغی, روانشناسی شادی, خوشبختی, شادی, راه و رسم زندگی, روانشناسی اجتماعی, کتاب رقص با شادیها, رقص با شادی ها