کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
رفته اما نه از یاد

رفته ، اما نه از یاد

نویسنده: فلیپ مارگولین
مترجم: منیژه شیخ جوادی
ناشر: پیکان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 410
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب
 

رفته ، اما نه از یاد قصه جنائی واقعی است که از میان پرونده های وکالت فلیپ مارگولین بیرون کشیده شده است. او که از وکلای زبر دست پورتلند است ، مسئولیت پرونده های جنایی ویژه ای را به عهده داشته است ، که یکی از جالبترین آنها داستان زندگی قاتلی زنجیره ای است که با ظاهر آراسته و فریبنده اش ، زنها را مسحور می کند و سپس آنها را با روشهای فجیعی به قتل می رساند.

تنها اثری که از زنهای ربوده شده باقی می ماند، یک شاخه گل رز سیاهرنگ و یاداشتی با مضمون « رفته ، اما نه از یاد» است. سرعت حوادثی که پشت سر هم رخ می دهد آن چنان آست که خواننده را بر جا میخکوب می کند و او هیجان زده صفحات کتاب را پشت سر هم ورق می زند.

یک شاخه گل رز سیاه و یادداشتی در کنار آن با این مضمون: رفته، اما نه از یاد”. کتاب رفته، اما نه از یاد بر اساس جنایاتی واقعی که از میان پرونده های فیلیپ مارگولین که وکیل مدافعی زبردست است بیرون کشیده شده و توسط خود او نوشته شده است و رگبار حوادث و هراس حاصله از آن در این رمان به گونه ایست که خواننده به واقع قادر به لحظه ای زمین گذاشتن کتاب نیست.

فیلیپ مارگولین با نثر جذاب و شیوه چیدمان حیرت انگیز وقایع به دنبال یکدیگر در کتاب رفته، اما نه از یاد توانسته با استادی از پس پیچیدگی های منطقی اتفاقات برآید و خواننده را در بهتی عجیب فرو برد. مجله پزشکی آسان طب خواندن این داستان جنایی را به آنان که در جستجوی هیجان واقعی در رمان هستند توصیه می کند. 

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رفته اما نه از یاد

  • ناشر: پیکان
  • کد کتاب: 75541 - 88/5
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال
  • 250,000ریال

برچسب ها: فلیپ مارگولین, منیژه شیخ جوادی, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, کتاب رفته اما نه از یاد