كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
رزم نامه رستم و اسفندیار

رزم نامه ی رستم و اسفندیار

نویسنده: جعفر شعار - حسن انوری
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 290
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1383 ~ 1367 - دوره چاپ: 28 ~ 2

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

شپیگل مکرر خاطر نشان کرده است که اسفندیار پهلوان دینی موبدان است که از رستم از هر حیث برتر بوده و در جنگ با رستم که بنا بر معلوم از طرف مادری بازمانده ی ضحاک است، بالاخره به کمک جادو شکست می یابد.
داستان رستم و اسفندیار حاوی تعدادی از مهم ترین مسائلی است که در برابر انسان دنیای باستانی قرار داشته است، و عجیب این است که هنوز هم مسائل تازگی خود را از دست نداده است.

در این کتاب متن کامل اشعار داستان رستم و اسفندیار شاهنامه فردوسی بر اساس چاپ مسکو آورده شده است. نویسندگان در این کتاب واژه‌ها و عبارات دشوار را معنا کرده و شرح داده اند. این کتاب از مجموعه «ادب فارسی» انتشارات قطره است. در مجموعه ادب فارسی نشر قطره، آثار کلاسیک قدیمی زبان فارسی برگزیده و با شرح و تفسیر های ساده که برای عموم با تحصیلات متوسطه قابل درک باشد در دسترس علاقمندان و دانشجویان رشته ادبیات فارسی قرار می‌گیرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رزم نامه رستم و اسفندیار

  • ناشر: قطره
  • کد کتاب: 90113 - 49/3
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: جعفر شعار, حسن انوری, نقد ادبی, شاهنامه, رستم, ادبیات قدیم فارسی, ادبیات حماسی, ادبیات ایران, کتاب رزم نامه رستم و اسفندیار, رزمنامه رستم و اسفندیار, رزم نامه ی رستم و اسفندیار