كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
رد پای شیطان

رد پای شیطان

نویسنده: جی کی رولینگ
مترجم: ویدا اسلامیه
ناشر: کتابسرای تندیس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 760
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

ردپای شیطان  سومین رمان از مجموعهٔ «کورمورن استرایک» می‌باشد که پس‌از آوای فاخته و کرم ابریشم ، توسط جی.کی. رولینگ نوشته و با نام مستعار رابرت گالبریث منتشر شد. این کتاب نخست در ۲۰ اکتبر سال ۲۰۱۵ میلادی در آمریکا و سپس در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۵ میلادی در انگلستان منتشر شد. بیشتر قسمت‌های این رمان از چشم یک آدم‌کشی زنجیره‌ای حکایت می‌شود و در این میان به موضوعاتی چون اختلال‌های روانی ، جنایت و مانند آن پرداخته شده است.

 رابین الاکوت پس از دریافت بسته‌ی مرموزی،در کمال وحشت، درمی‌یابد که پای قطع شده‌ی زنی را برایش فرستاده‌اند. کارآگاه خصوصی کورمون استرایک، گرچه به اندازه‌ی او متعجب نمی‌شود، بیش از او احساس خطر می‌کند. چهار نفر از آشنایان گذشته‌اش را به یاد می‌آورد که چنین کارهای خشونت‌آمیز و بی‌رحمانه‌یی از آن‌ها برمی‌آید. با تمرکز پلیس بر یکی از این مظنون‌ها که استرایک به طور فزاینده‌یی اطمینان می‌یابد دستی در این جنایت ندارد،او رابین دست به کار شده،به کاوش در دنیای تاریک و پیچیده‌ی سه مظنون دیگر می‌پردازند.

اما با وقوع حوادث هولناک دیگر، فرصتی برای ادامه‌ی تحقیقات‌شان باقی نمی‌ماند... ردپای شیطان،سومین اثر از مجموعه‌داستان‌های تحسین برانگیز کارآگاه کورمون استرایک و دستیارش رابین الاکوت، داستانی شیطانی مرموزی با حوادث غیر منتظره‌ی پیش بینی ناپذیر است که به طور هم‌زمان،زن و مردی را در عرصه‌ی زندگی خصوصی و حرفه‌یی، در تقابل با یکدیگر قرار می‌دهد. «آوای فاخته» نخستین و «کرم ابریشم» دومین اثر از مجموعه داستان‌های کارآگاه کورمون استرایک است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رد پای شیطان

  • 1,150,000ریال
  • 1,030,000ریال

برچسب ها: جی کی رولینگ, ویدا اسلامیه, داستان های انگلیسی, داستان های پلیسی, داستان های جنایی, کتاب رد پای شیطان