كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
راه ؛ رسیدن به پول و ثروت

راه

نویسنده: محسن حسینی
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 459
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

مروری بر کتاب

کامل‌ترین و جامع‌ترین کتاب در زمینه موفقیت و راه‌های رسیدن به پول و ثروت، زندگی و ازدواج موفق

کتاب حاضر، دربردارنده مطالبی ساده و روان و کاربردی درباره موفقیت در زندگی است. نویسنده، ابتدا مقدّمه‌ای درباره قوانین هستی بیان کرده و در این خصوص قانون جذب و قانون خلاء، قانون ذهن و علّت و معلول، قانون باور و انگیزه و... و چگونگی استفاده از این قوانین برای رسیدن به موفقیت را تشریح کرده است.

در ادامه، بیان روش‌ها و اصول اثبات شده، راه‌های رسیدن به پول و ثروت، زندگی و ازدواج موفق و خوشبختی را توضیح داده است. در فصل دوم، عوامل مؤثر و بازدارنده در طول مسیر را به طور جداگانه مورد بررسی قرار داده و نقش دانش، شادی، خوشبختی، آرامش، اعتماد به نفس، استفاده‌ درست از زمان، ریسک کردن، قدرت درون، اراده شخصی، برنامه‌ریزی، دعا و نیایش، ارتباطات، شکرگزاری و... را در زندگی و استفاده بهینه از آن‌ها را در رسیدن به موفقیت توضیح داده است.

این کتاب می تواند تاثیری مثبت ؛ هر چند کوچک ؛ در زندگی شما بگذارد . مطالعه این کتاب شما را به قله های بلند موفقیت ؛ثروت ؛عشق ؛شادی ؛ آرامش و خوشبختی رهنمون کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راه ؛ رسیدن به پول و ثروت

  • ناشر: البرز
  • کد کتاب: 64423 - 19/1
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 125,000ریال

برچسب ها: محسن حسینی, شادکامی, ثروت, مدیریت مالی, ازدواج, زناشویی, راه و رسم زندگی, موفقیت, روانشناسی موفقیت, کتاب راه