كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
راهی به مقصود

راهی به مقصود

نویسنده: شرلی مک لین
مترجم: سهراب جمهری
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 258
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376

 

مروری بر کتاب

اجازه دهید از پایان ماجرا در لاوس وگاس شروع کنم.
دوازدهم ماه ژوئیه سال 1974 بود و چند دقیقه از ساعت هشت بعدازظهر گذشته بود.

من در جایگاه مخصوص هنرپیشه ها، پشت پرده یکی از بزرگ ترین سالن های رستوران_ تئاتر جهان در لاس وگاس در وسط صحرای خشک و وسیع نوادا، که در واقع نوعی سراب ارزش های آمریکایی است، ایستاده و منتظر ورود به صحنه نمایش بودم.

نویسنده در این کتاب به شرح دورانی از زندگی خود می‌پردازد که در اوج شهرت سینمایی، ناگهان از برج‌های طلایی هالیوود کناره گیری می‌کند و به‌طور جدی وارد دنیای سیاست و جمعیت دفاع از حقوق زنان آمریکا می‌شود. وی بعد از شکست در برابر ریچارد نیکسون، در رأس هیأتی از زنان آمریکایی عازم چین می‌شود و در آنجا به قدری تحت تأثیر مشاهداتش قرار می‌گیرد که در خود فرو می‌رود و به شناخت‌های جدیدی دست می‌یابد.

همین خودشناسی بیشتر باعث می‌شود که او به استعداد خود بیاندیشد و تصمیم بگیرد از طریق انجام کارهایی که توانایی بالقوه آنها را دارد، به اهداف بالاتری برسد و راه‌های دیگر را برای نیل به مقصود کنار بگذارد.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهی به مقصود

  • ناشر: البرز
  • کد کتاب: 74997 - 51/3
  • موجودی: در انبار
  • 180,000ریال
  • 140,000ریال

برچسب ها: شرلی مک لین, سهراب جمهری, روانشناسی شخصیت, خودشناسی, سینمای امریکا, روانشناسی اجتماعی, رفتار شناسی, کتاب راهی به مقصود