كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
راهنمای گنجینه قرآن

راهنمای گنجینه قرآن

نویسنده: احمد گلچین معانی
ناشر: آستان قدس رضوی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 370
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1347 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب 

مصور - شامل گراور از روی صفحان قرآن های خطی

قدیمی‌ترین فهرست قرآنی، راهنمای گنجینه قرآن تألیف احمد گلچین‌‌معانی است که در آن به معرفی تعدادی از قرآن‌های نفیس خطی پرداخته‌اند.هر کتابخانه معتبری در جهان که دارای نسخ خطی است، باید پیش از تصحیح، تحقیق، بازنویسی و چاپ نسخه‌های مختلف از موضوعات گوناگون موجود در کتابخانه فهرستی تهیه کرده و در اختیار محققان قرار دهد. فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص قرآن‌های خطی و کتب علوم قرآنی در بخش فهرست‌نگاری کتابخانه شامل فهرست‌هایی است که درباره قرآن‌ها نگاشته شده‌اند.

هر کتابخانه معتبری در جهان که دارای نسخ خطی است، باید پیش از تصحیح، تحقیق، بازنویسی و چاپ نسخه‌های مختلف از موضوعات گوناگون موجود در کتابخانه فهرستی تهیه کرده و در اختیار محققان قرار دهد.فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص قرآن‌های خطی و کتب علوم قرآنی در بخش فهرست‌نگاری کتابخانه شامل فهرست‌هایی است که درباره قرآن‌ها نگاشته شده‌اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهنمای گنجینه قرآن

  • 1,800,000ریال

برچسب ها: احمد گلچین معانی, تفسیر قرآن, تاریخ قرآن, اسلام, کتاب راهنمای گنجینه قرآن