كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
راهنمای نگهداری گیاهان آپارتمانی

راهنمای نگهداری گیاهان آپارتمانی

نویسنده: دی.جی هسایون
مترجم: محمدرضا داهی
ناشر: فنی ایران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 264
اندازه کتاب: رحلی گالینگور - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

گلاسه

اگر گیاهانی در آپارتمان خود دارید ، حتماً دوست دارید که آنها همیشه شاداب باشند و درباره آنها اطلاعاتی داشته باشید. اطلاعاتی مانند میزان نور مورد نیاز گیاه، میزان رطوبت محیط ، شرایط نگهداری ، آفت ­های گیاه و روش مبارزه با آنها ، شیوه آبیاری ، طرز استفاده از کود ، روش تمیز کردن ، هرس کردن ، انواع بیماری‌های گیاه و حتی شیوه چیدمان گیاهان.

اما اگر گیاهی در آپارتمان خود ندارید ، اما دوست دارید گیاهان مناسب خانه خود را انتخاب کنید ، باز هم این کتاب به کار شما خواهد آمد. جدول‌های این کتاب فهرستی از گیاهان آپارتمانی به دست می‌دهد که با هر نوع سلیقه و شرایط محیطی محل زندگی شما تطبیق دارد. با خواندن متن با شکل ظاهری و طرز نگهداری گیاهان آشنا شوید و دست به انتخاب هوشمندانه و علمی بزنید و سال‌ها از پرورش گیاهان خود لذت ببرید.

گیاهان آپارتمانی اطلاعات کاملی از ٢٥٠ نوع گیاه آپارتمانی موجود در ایران را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهنمای نگهداری گیاهان آپارتمانی

  • 1,300,000ریال
  • 1,170,000ریال

برچسب ها: دی.جی هسایون, محمدرضا داهی, گیاهان آپارتمانی, پرورش گل, پرورش گیاه, زیست شناسی, محیط زیست, کتاب راهنمای نگهداری گیاهان آپارتمانی