کتاب راهنمای عملی پیشگویی آسمانی  فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب روانشناسی انتشارات فرزان روز

راهنمای عملی پیشگوئی آسمانی

نویسنده: جیمز رد فیلد
مترجم: هرمز عبداللهی
ناشر: فرزان روز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 298
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو


مروری بر کتاب 

جیمز ردفیلد ساکن نواحی کشاورزی جنوب آمریکاست. او همه ماهه خبرنامه ای منتشر می کند که مجله آسمانی نام دارد و در آن به شرح تجربیات و تاملات کنونی مربوط به نوزایی آگاهی روحی و معنوی در کره زمین می پردازد. اندکی پس از انتشار کتاب «پیشگویی آسمان»، بسیاری از خوانندگان جویای اطلاعات بیشتر شدند و پیشنهاد کردند که دست به کار نوشتن کتاب راهنما شوم.

به فکرم رسید داستانی پرماجرا بنویسم و در آن بکوشم داستانی خلق کنم و آگاهی معنوی نوینی را به تصویر بکشم که بسیاری از ما شاهد پدید آمدن آن در سیاره خود هستیم. بیشترین سهم در نوشتن این کتاب و شیوه نگارش و روشهای گروهی آن با «کارول آدرین» بوده است که به نظر می رسد استعداد ویژه ای در انتقال دیدگاههای آن داشته باشد. بدون پیشگامی او در پی افکندن طرح این کتاب، و همچنین عزم راسخ او در پیاده کردن آن، «راهنمای پیشگویی آسمانی» به زیور طبع آراسته نمی شد. آرزوی ما این است که این کتاب راهنما در گفتگوی انرژی بخش درباره تجربه معنویت نقشی موثر داشته باشد. 

 نیم قرن است كه گونه جدیدی از آگاهی به دنیای بشریت گام نهاده -هوشیاری نوینی كه می توان آن را تعالی روحانی نامید.اگر این كتاب را بخوانید شاید خیلی زود در یابید كه چه اتفاقی در شرف وقوع است و آن را درون خود احساس كنید. این احساس با ادراكی ژرف از مسیر زندگی شروع می شود - با آگاهی از وقایع اتفاقی كه درست در لحظه مناسب رخ می دهند و افراد مناسب را سر راه ما قرار می دهند تا به طور ناگهانی زندگی ما را در مسیر تازه و مهمی قرار دهند.شاید ما بیش از هر فرد دیگر در هر برهه به ادراك معنای بالاتر این وقایع مرموز نایل شویم. می دانیم كه زندگی در واقع یك تجلی روحانی شخصی و پر از رمز و راز است كه تا كنون هیچ علم-فلسفه یا مذهبی قادر به تشریح كامل آن نبوده است.

همچنین می دانیم زمانیكه به رخدادهای پیرامون خود پی می بریم و آموختیم كه چگونه با چنین فرایندهای مرموزی برخورد كنیم  و احتمال وقوع آنها در زندگی را افزایش دهیم جامعه بشری با رشد بزرگی بسوی روش نوین زندگی گام خواهد برداشت.روشی كه بهترین سنتهای ما را دریافته و فرهنگی پدید می آورد كه همواره هدف تاریخ بوده است. داستانی كه در پی می آید در راستای چنین درك نوینی است- اگر شما را تحت تاثیر قرار داد-اگر تبلور ادراك شما از زندگی بود یافته های خود را به دیگران انتقال دهید چرا كه آگاهی نوین ما از روحانیت از همین طریق یعنی به گونه ای شخصی و از راه سری نظرات مثبت روانشناختی در میان مردم گسترش می باید و دیگر نه با توسل به نیرنگ و نه با پرداختن به آنچه متداول است.بلكه آنچه باید كرد اینست كه تردید ها و سرگشتگیهای خود را تا آنجا كه مقدور است رها كنیم تا این درك نوین به طرز معجزه آسایی برای ما ممكن گردد...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهنمای عملی پیشگویی آسمانی

  • ناشر: فرزان روز
  • کد کتاب: 81436 - 8/1
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: جیمز رد فیلد, هرمز عبداللهی, عرفان غرب, داستان های معنوی, داستان های عرفانی, روانشناسی عرفانی, داستان های عرفانی, کتاب راهنمای عملی پیشگویی آسمانی