كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
راهنمای سلامت روان

راهنمای سلامت روان

نویسنده: گیلیان باتلر - تونی هوپ
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 445
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

گیلیان باتلر و تونی هوپ دو تن از پیشگامان پزشکی و روانپزشکی بالینی بر این باورند که برای برخورداری از سلامت روان، لازم است شیوه‌های مدیریت و روان‌شناسی در هم آمیخته شود. همان گونه که تمرین‌های ورزشی احساس جسمی خوبی به شما می‌دهد، راهکارهای ساده‌ی این کتاب هم به ذهن شما نیرو و سروسامان می‌بخشد.

شیوه‌های عملی نویسندگان کتاب روابط، خلق‌و‌خو و سلامت شما را بهبود می‌بخشد. با بهره‌گیری از شیوه‌های سودمند و نتیجه‌بخش مطرح‌شده در کتاب، خواهید توانست بر تنش‌های زندگی روزمره چیره شوید و آن‌گونه زندگی کنید که واقعا می‌خواهید.ن

نگارنده در کتاب حاضر کوشیده است با تحلیل مشکلات روحی و روانی، نکته‌هایی در باب آرامش نسبی مطرح سازد، افزون بر آن، راه‌کارهایی به منظور بهره‌گیری از زندگی به دست دهد .

فهرست

1- دو اصل زیربنای سلامت روان
2- هفت مهارت اولیه
3- چگونه روابط خود را بهبود بخشیم
4- دشمنان دوقلوی روحیه خوب
5- ذهن و جسم
6- کارکرد ذهن

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهنمای سلامت روان

  • ناشر: البرز
  • کد کتاب: 110586 - 17/4
  • موجودی: در انبار
  • 500,000ریال
  • 399,000ریال

برچسب ها: گیلیان باتلر, تونی هوپ, مهدی قراچه داغی, رواندرمانی, روان درمانی, سلامت روان, روانشناسی بالینی, روانکاوی, کتاب راهنمای سلامت روان