كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
راهنمای زندگی

راهنمای زندگی

نویسنده: رابرت اشتون
مترجم: مریم رسولی
ناشر: اردیبهشت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 272
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

راه کارهای عملی برای تغییر و بهبود زندگی

این کتاب حاوی مطالب بسیار مفید و گرانبهایی است که می تواند هنر درست زندگی کردن را به شما بیاموزد و به بیشتر سئوال های تان جواب دهد و در برابر هریک از موضوع های مطرح شده توصیه برای شما عزیزان آورده شده است.کتاب راهنمای زندگی برای افرادی نوشته شده است که می خواهند زندگی شان را به نحو احسن تغییر دهند.

موفقیت فقط برای مسائل سخت و دشوار زندگی نیست، بلکه شما با کار و تلاش، در تمام موارد زندگی هرچند کوچک و ساده، میتوانید به موفقیت دست یابید. شما باید طراح زندگی، آرزوها و خواسته هایتان باشید. هنر بهتر زیستن در زندگی، مراحل ابتدایی رسیدن به موفقیت را بسیار کارساز و اثربخش میکند. با توجه به همة اینها برنامه ریزی و هدفمند بودن، دیدگاه شما را نسبت به زندگی تغییر میدهد.

نگارنده در این کتاب به بیان مطالبی چون ده روش برای تعریف موفقیت شخصی، شناسایی فرصتهای مناسب و رعایت اولویت اهداف، ده تغییر کوچک که به راحتی انجام میشوند، سلامتی و تناسب اندام، ده نشان استرس و مقابله با آن، دنیای کار، افزایش مدت زمان، تفریح و لذت، ده توصیة مهم برای والدین، چگونگی تغییر روابط، ده روش برای رهایی از قرض و بدهی، راحتی و آرامش در خانه، و بازنشستگی میپردازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهنمای زندگی

  • ناشر: اردیبهشت
  • کد کتاب: 113441 - 1/3
  • موجودی: در انبار
  • 320,000ریال
  • 230,000ریال

برچسب ها: رابرت اشتون, مریم رسولی, روانشناسی زندگی, راه و رسم زندگی, روانشناسی موفقیت, کتاب راهنمای زندگی