منو
سبد خرید

راهنمای زندگی

راهنمای زندگی
-28 %
راهنمای زندگی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 113441 - 1/3
  • وزن: 0.30kg
230,000 ریال
320,000 ریال

راهنمای زندگی

نویسنده: رابرت اشتون
مترجم: مریم رسولی
ناشر: اردیبهشت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 272
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

راه کارهای عملی برای تغییر و بهبود زندگی

این کتاب حاوی مطالب بسیار مفید و گرانبهایی است که می تواند هنر درست زندگی کردن را به شما بیاموزد و به بیشتر سئوال های تان جواب دهد و در برابر هریک از موضوع های مطرح شده توصیه برای شما عزیزان آورده شده است.کتاب راهنمای زندگی برای افرادی نوشته شده است که می خواهند زندگی شان را به نحو احسن تغییر دهند.

موفقیت فقط برای مسائل سخت و دشوار زندگی نیست، بلکه شما با کار و تلاش، در تمام موارد زندگی هرچند کوچک و ساده، میتوانید به موفقیت دست یابید. شما باید طراح زندگی، آرزوها و خواسته هایتان باشید. هنر بهتر زیستن در زندگی، مراحل ابتدایی رسیدن به موفقیت را بسیار کارساز و اثربخش میکند. با توجه به همة اینها برنامه ریزی و هدفمند بودن، دیدگاه شما را نسبت به زندگی تغییر میدهد.

نگارنده در این کتاب به بیان مطالبی چون ده روش برای تعریف موفقیت شخصی، شناسایی فرصتهای مناسب و رعایت اولویت اهداف، ده تغییر کوچک که به راحتی انجام میشوند، سلامتی و تناسب اندام، ده نشان استرس و مقابله با آن، دنیای کار، افزایش مدت زمان، تفریح و لذت، ده توصیة مهم برای والدین، چگونگی تغییر روابط، ده روش برای رهایی از قرض و بدهی، راحتی و آرامش در خانه، و بازنشستگی میپردازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات