منو
سبد خرید

راهنمای جهانگردی استان لرستان

راهنمای جهانگردی استان لرستان
راهنمای جهانگردی استان لرستان
  • موجودی: موجود
  • مدل: 122256 - 34/5
  • وزن: 0.20kg
100,000 ریال

راهنمای جهانگردی استان لرستان

نویسنده: گودرز نظری
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 96
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور - گلاسه - رنگی

براساس آمار و ارقام ارائه شده از سوی سازمان جهانی جهانگردی، صنعت جهانگردی در بدو ورود به هزاره جدید به بزرگترین منبع درآمد ارزی جهانی تبدیل شده است. بطوریکه برخی از اقتصاد دانان این صنعت را سومین پدیده اقتصادی پویا و رو به توسعه پس از صنعت نفت و خودرو سازی می دانند.

آمارهای منتشر شده نشان می دهد که صنعت جهانگردی با برخورداری از 440 میلیارد درآمد سالانه به ایجاد بیش از 200 میلیون شغل به عنوان جذابترین منبع درآمد کشور به شمار می رود. پیشبینی های به عمل آمده برای سال های اولیه هزاره جدید درآمدی در حدود 600 میلیارد دلار و ایجاد 300 میلیون شغل می باشد که حرف اول را در اقتصاد جهانی خواهد زد.

دو عامل عمده عدم شناسایی و معرفی جاذبه های جهانگردی در ابعاد مختلف و کمبود تاسیسات جهانگردی بعنوان بازدارنده های توسعه توریستی ایران به شمار می رود و برطرف نمودن این دو عامل و تقویت فعالیت در این محورها از اهم فعالیت های توریستی به شمار می ورد. لرستان نیز به عنوان بخشی از این سرزمین پهناور با تاریخ و تمدن دیرین از استقرارهای اولیه انسانی تا به حال به همین علت نتوانسته در جذب توریست موفقیتی حاصل نماید.

فهرست

جاذبه های طبیعی و اکوتوریستی استان لرستان
موقعیت طبیعی استان
آب و هوا
رودها
جاذبه های طبیعی و تفرجگاهی
پچشمه ها و سرابها
دریاچه ها
تالابها
غارها
قلعه ها
و ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات