منو
سبد خرید

راهنمای جامع زندگی و کار در کانادا

راهنمای جامع زندگی و کار در کانادا
-12 %
راهنمای جامع زندگی و کار در کانادا
  • موجودی: موجود
  • مدل: 127141 - 48/2
  • وزن: 0.70kg
880,000 ریال
1,000,000 ریال

راهنمای جامع زندگی و کار در کانادا

نویسنده: ژانت مک دونالد
مترجم: رامین اشتیاقی - گلبرگ بهرامپور
ناشر: اشتیاق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 485
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

مصور

دسترسی به اطلاعات کلی در کانادا سخت نیست چرا که کتاب های بسیاری با موضوعات مختلف در این زمینه انتشار یافته است. اما دسترسی به اطلاعات جدید و قابل اطمینان در خصوص خارجی هایی که قصد کار یا زندگی در کانادا دارند، حداقل در یک جلد کتاب، آسان نیست.

هدف ما از انتشار این کتاب، کمک به پر کردن خلاء های موجود و فراهم آوردن اطلاعات لازم، به شکلی جامع و سودمند برای یک زندگی نسبتا بی دغدغه است. ممکن است به عنوان گردش به کانادا سفر کرده باشید اما زندگی و کار امری جداگانه استو علاوه بر محیط و فرهنگ متفاوت، پایه گذاری یک زندگی جدید در کشوری بیگانه تجربه ای سخت و تنش زاست و کانادا هم از این قاعده مستثنی نیست.

شما باید خود را با آداب و رسوم جدید وفق دهید و راه های کاندایی انجام دادن کارهایی از جمله یافتن خانه، پرداختن صورتحساب ها و چگونگی برخورداری از بیمه را بیابید. سابق بر این، چگونگی غلبه بر مشکلات روزمره برای بسیاری از خارجیان مقیم کانادا بستگی به اقبال آنان داشته است و نه بیشتر! اما با در دست داشتن یک نسخه از این کتاب، همواره اطلاعات باارزشی در اختیار خواهید داشت. این اطلاعات از منابع متخلف رسمی و غیر رسمی بویژه تجارب سخت خود نویسنده، خانواده، دوستان، همکاران و آشنایان او جمع آوری شده است.

این کتاب نگاهی موشکافانه و جزیی به هر آنچه یک مهاجر قبل از ورود به کانادا و نیز در سالهای اولیه اقامت در این کشور باید بداند دارد. از جزییاتی مانند اسباب و وسایلی که مهاجر تازه وارد باید همراه خود بیاورد تا مطالب سودمندی همچون نحوه یافتن کار، خرید یا اجاره خانه، بیمه و امور مالی، اشتراک تلفن و اینترنت، سیستم آموزشی و مدارس و موسسات آموزش عالی، سیستم حمل و نقل عمومی، سیستم بهداشت و درمان، خدمات تامین اجتماعی، تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی.

به ندرت کتابهایی از این دست توصیه های کاربردی و مفیدی در اختیار خواننده قرار میدهند اما این کتاب یک استثناست. این کتاب نه تنها به تمام سوالات کسانی که برای اولین بار به کانادا سفر می کنند پاسخ می دهد و شک و شبهات آنان را برطرف می سازد، بلکه برای گردشگرانی که قصد اقامت طولانی در کانادا را ندارند نیز مفید است.

فهرست

فصل 1: كاریابی
فصل 2: شرایط استخدام
فصل 3: ویزاهای موقت و دائم
فصل 4: ورود
فصل 5: مسكن
فصل 6: خدمات پُستی
فصل 7: تلفن
فصل 8: رادیو و تلویزیون
فصل 9: تحصیلات و آموزش
فصل 10: حمل و نقل عمومی فصل 11: رانندگی و خودرو
فصل 12: بهداشت و درمان
فصل 13: بیمه
فصل 14: امور مالی
فصل 15: تفریح و اوقات فراغت
فصل 16: ورزش
فصل 17: خرید
فصل 18: گوناگون
فصل 19: کانادایی ها
فصل 20: نقل مكان یا ترك كانادا

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات