كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
راهنمای تن انگاره

راهنمای تن انگاره

نویسنده: توماس کش
مترجم: نیلوفر رایگان
ناشر: دانژه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 317
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

روان شناسی تصویر بدن

بیاموزیم که چگونه بدن و ظاهر خود را بپذیریم و دوست بداریم.

مشکل نارضایتی از تصویر بدن در جهان امروز شایع است. تصویر بدنی منفی کیفیت زندگی عزت نفس و خق افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. تصویر بدنی مفهوم چندبعدی است که شامل جنبه های ادراکی عاطفی شناختی و نیز جنبه رفتاری تجربه بدنی است. تصویر بدنی نه تنها به نارضایتی از بدن مربوط است بلکه به سرمایه گذاری افراطی رفتاری و شناختی فرد بر ظاهر جسمی خود نیز ارتباط دارد. با توجه به اهمیت موضوع نگارنده در کتاب حاضر به ابداع هشت گام درمان شناختی - رفتاری پرداخته است.

اجرای این برنامه هشت مرحله ای بهبود قابل ملاحظه ای در احساس فرد نسبت به خودش ایجاد می کند عنوان برخی از این هشت عبارت اند از: خودت را بشناس روان شناسی ظاهر جسمانی از بین بردن پریشانی اصلاح گفتگوی خصوصی بدن شما و پرداخت حقوق بدنتان.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهنمای تن انگاره

  • ناشر: دانژه
  • کد کتاب: 103144 - 26/3
  • موجودی: در انبار
  • 120,000ریال
  • 99,000ریال

برچسب ها: توماس کش, نیلوفر رایگان, روان شناسی بدن, خودشناسی, روان شناسی موفقیت, روان شناسی تحلیلی, روانکاوی, کتاب راهنمای تن انگاره