منو
سبد خرید

راهنمای تدریس روخوانی قرآن کریم

راهنمای تدریس روخوانی قرآن کریم
درحال حاضر موجود نمی باشد
راهنمای تدریس روخوانی قرآن کریم
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 123381 - 106/7
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 12.5 = 19
0 ریال

راهنمای تدریس روخوانی قرآن کریم

نویسنده: علی حبیبی
ناشر: هاجر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

خلاصه ای از رسم و ضبط قرآن کریم با تجدید نظر و اضافات

بدون شک قرآن کریم بزرگترین افتخار هر مسلمانی محسوب می شود. به وسیله قرآن انسان به زیباترین و پرمحتواترین سخنان پی می برد و در صورتی که آن را در کنار گفتار و تفسیر اهل بیت پیامبر اسلام (ص) قرار دهد ، کاملترین و مطمئن ترین مسیر را برای خوشبختی انتخاب کرده است. پیامبر گرامی اسلام (ص) در حدیثی می فرمایند راست ترین سخن ، رساترین پند و زیباترین حکایت ، کتاب خدا (قرآن) است.

از احادیث و گفتار ائمه اطهار (ع) پی می بریم که خواندن قرآن کریم و توجه به گفته های آن که در اصل سخنان خداوند عز و جل است بهترین کاری است که یک انسان عاقل می تواند انجام دهد. این کتاب مقدس و این راهنمای کامل مستلزم آن است که درست و آن طور که شایسته است تلاوت شود. بزرگان دین ما به این مسئله تاکید فراوان داشته و یاران خود را همواره به فراگیری قرآن کریم سفارش نموده اند.

شایسته است حدیث دیگری از پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) را یادآور شویم که فرمودند : بدانید هر کس قرآن را بیاموزد و به دیگران آموزش دهد و به آنچه در قرآن است عمل کند ، من جلودار و راهنماى او به سوى بهشت هستم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات