منو
سبد خرید

رامسس فرزند خورشید ، دو جلدی

رامسس فرزند خورشید ، دو جلدی
رامسس فرزند خورشید ، دو جلدی
درحال حاضر موجود نمی باشد
رامسس فرزند خورشید ، دو جلدی
رامسس فرزند خورشید ، دو جلدی
رامسس فرزند خورشید ، دو جلدی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 114001 - 53/5
  • وزن: 1.90kg
  • UPC: 120 = 98
0 ریال

رامسس فرزند خورشید

نویسنده: کریستیان ژاک
مترجم: شهین نوروزی باستانی
ناشر: جویا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1140
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

در این داستان تاریخی, توصیفی از حوادث دوران "رامسس" (متولد 1290 قبل از میلاد, یازدهمین فرعون از سلسله نوزدهم فراعنه) فراهم می‌آید. هنگامی که "رامسس" به سلطنت می‌رسد مصر از جانب دشمنان خارجی و داخلی تهدید می‌شده است .او بعد از جنگ‌های متعدد و خونین, معاهده صلح پایداری با هیتی‌ها منعقد می‌کند و در پی آن, پنجاه سال با اقتدار تمام بر مصر حکم می‌راند. در دوران سلطنت او مصر به اوج قدرت اقتصادی و فرهنگی می‌رسد .نویسنده در این داستان, با بهره‌گیری از وقایع تاریخی دوران رامسس, حوادثی تخیلی در لابه‌لای وقایع می‌گنجانده و در کنار آن به خلق داستان‌های فرعی دست می‌زند.

رمان پرماجرای رامسس یکی از موفقترین داستانهایی است که در سالهای اخیر نوشته شده و به اکثر زبانهای زنده جهان ترجمه و با فروش وسیعی در اروپا و امریکا روبرو بوده است .داستان چند سالی بعد از مرگ فرعون اخناتون اتفاق می افتد و بعضی از شخصیتهای رمان معروف سینوحه نیز در آن حضور دارند .در حقیقت می توان گفت این رمان به نوعی دنباله داستان پرکشش سینوحه محسوب می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات