منو
سبد خرید

رامسس ، ادامه سینوهه

رامسس ، ادامه سینوهه
درحال حاضر موجود نمی باشد
رامسس ، ادامه سینوهه
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 91436 - 205/3
  • وزن: 1.00kg
  • UPC: 80
0 ریال

رامسس ، ادامه سینوهه

نویسنده: کریستیان ژاک
مترجم: محمد شرفی
ناشر: سخن گستر - دبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 760
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب 

رمان پرماجرای رامسس یکی از موفقترین داستانهایی است که در سالهای اخیر نوشته شده و به اکثر زبانهای زنده جهان ترجمه و با فروش وسیعی در اروپا و امریکا روبرو بوده است .

داستان چند سالی بعد از مرگ فرعون اخناتون اتفاق می افتد و بعضی از شخصیتهای رمان معروف سینوهه نیز در آن حضور دارند . در حقیقت می توان گفت این رمان به نوعی دنباله داستان پرکشش سینوهه محسوب می شود .

رامسس دوم، فرعونی که بیش از شصت سال با اقتدار بر مصر فرمانروایی کرد، در اینجا فقط چهارده سال دارد. پدرش«ستی»، در تلاش است تا بین او پسر ارشدش«شانار» یکی را به جانشینی خود انتخاب‌کند. به همین علت امتحانات سختی از رامسس به عمل می‌آورد و گاهی او را با خطر مرگ روبرو می‌سازد. سرانجام ستی تصمیم خود را گرفته و رامسس را جانشین خود اعلام می‌نماید و به او لقب«پسر آفتاب» می‌دهد. ستی در سال پانزدهم فرمانروایی‌اش از دنیا می‌رود و رامسس تاج و تخت را در دست می‌گیرد.

اکنون رامسس بیست و سه سال دارد. ملکه مادر و همسر رامسس«نفرتادی» از او حمایت می‌کنند. ولی دسیسه‌های شانار مشکلاتی را برای او به وجود می‌آورد. او هر دم خود را در مقابل توطئه طرح‌ریزی‌شده‌ی تازه‌ای می‌بیند. اکنون خطر حمله هیتی‌ها مصر را تهدیدکرده و رؤیای داشتن کشوری آرام و در صلح و صفا که در آن قانون حاکمیت داشته‌باشد در نظر رامسس کمرنگ می‌شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات