كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
راسپوتین ؛ دو جلدی

راسپوتین

نویسنده: پرنس ژولین
مترجم: منوچهر مطیعی
ناشر: دبیر - سمیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1156
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 13

 

مروری بر کتاب 

پدر من نقاش فقیری بود که شش ماه بعد از مرگ مادرم از گرسنگی و بی‌دارویی جهان را بدرود گفت و تنها چیزی که برای تنها پسر و تنها فرزندش یعنی من باقی گذاشت چند تابلوی نقاشی بود که به درد هیچ‌کس نمی‌خورد، زیرا چنانچه قابل فروش بود، در مدت حیات خودش فروخته و از گرسنگی نمی‌مرد. صاحبخانه سه روز بعد از مرگ پدر، مرا بیرون کرد و در آن سرمای سخت و طاقت‌فرسا سرگردان و گرسنه دربه‌در کوچه و خیابانها ساخت.

سرشب، در کلیسا، در یک راهرو تاریک و مرطوب که پشت مستراح واقع بود، خوابیدم و روز را در کوچه و خیابان می‌گشتم و تابلوهای سنگین را از این طرف به آن طرف به دوش می‌کشیدم.
صبح روز دوم که از خواب برخاستم آنقدر گرسنه و ضعیف شده بودم که حتی قدرت کشیدن پای خویش را نیز نداشتم چه رسد به این که تابلوها را به دوش بکشم و درست موقعی که می‌خواستم از در کلیسا خارج شوم، روی پله‌ها مقابل پای کشیش به زمین افتادم و از هوش رفتم ...

...ظهور راسپوتین در دربار تزار و اقدامات حیرت انگیز او بر روند تاریخ اثر می‌گذارد و می‌توان به تصریح گفت بخشی از نارضایی مردم روسیه از دربار تزارها و روی آوردن به رهبران بلشویک، ناشی از حضور این مرد بوده است که بلشویسم خود بر تاریخ جهان اثر بگذارد. 
راسپوتین چهره ای ایست متفاوت، اگر چه جامه کشیشان را بر تن دارد، اما یک پارچه مادیت و تن پرستی است و پرنس ژولین با بیانی شیوا در غالب یک رمان، زندگی این چهره پر شگفت را به تصویر کشیده است. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راسپوتین ؛ دو جلدی

  • ناشر: دبیر
  • کد کتاب: 102390
  • موجودی: در انبار
  • 2,100,000ریال
  • 1,890,000ریال

برچسب ها: پرنس ژولین, منوچهر مطیعی, راسپوتین, تاریخ روسیه, روسیه تزاری, رومانف, کتاب راسپوتین