کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ، از دهم فروردین ماه تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
راز

راز

نویسنده: دانیل استیل
مترجم: شهرزاد ارشدنژاد
ناشر: دبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 331
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 1

 کیفیت : عالی


مروری بر کتاب

آفتاب نیمروز با شدت تمام میتابید و ساختمان های اطراف مثل بلور الماس میدرخشیدند. سابینا (Sabina) حمام آفتاب میگرفت. بر روی صندلی تاشوی حصیری زیر آفتاب دراز کشیده بود. بدن چرب و براقش زیر تابش بی امان خورشید، برنزه شده بود. بعد شنا هم میکرد. هر روز صبح به صورتش کرم میزد، بدنش را چرب میکرد، حمام میگرفت و شنا میکرد.

اندامش همچنان باطراوت و شاداب مانده بود. سه بار عمل جراحی او را زیبا نگه داشته بود. به این موضوع فکر میکرد که در سن ۳۸ سالگی صورتش چقدر چین و چروک داشت و در چهل و یک سالگی چقدر. هنوز همان چهره را داشت که ده سال پیش داشت. جوان مانده بود. گاهی سی و پنج ساله و گاهی سی و یک ساله و حتی در مقابل دوربین جوانتر هم به نظر میرسید.

سابینا کوآرلس (Sabina Quarles) چهل و پنج سال داشت. بدنش خوش ترکیب بود. هر روز صبح یک ساعت ورزش میکرد، سه جلسه در هفته ماساژ میداد، هر روز عصر شنا میکرد و اگر به اندازه کافی هوا خنک بود دو مایل قدم میزد. نمیدوید، قدم میزد. ابله نبود. پنج هزار دلار خرج نکرده بود که شادابی اندامش را با دویدن در تپه های بورلی (Beverly Hills) خراب کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راز

  • ناشر: دبیر
  • کد کتاب: 90181 - 49/2
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: دانیل استیل, شهرزاد ارشدنژاد, داستان های امریکایی, داستان های عاشقانه, کتاب راز