كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
راز نقاشی های مانی

راز نقاشی های مانی

نویسنده: فاطمه سرمشقی
ناشر: چکه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 188
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ:


مروری بر کتاب

آن وقت‌ها که زنده بودم، هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم روح‌ها هم ممکن است، بترسند یا از کاری که کرده‌اند پشیمان شوند و در عین حال فکر کنند چاره دیگری جز این نداشته‌اند. اما حالا خوب می‌دانم که حتی روح‌ها هم بر سر دوراهی احساسی قرار می‌گیرند؛ دوراهی که هرکدام را که انتخاب کنند، پشیمان خواهند شد...

راز نقاشی مانی تخیلی دیگر است از داستان های تخیلی فاطمه سرمشقی، تخیلی سحرکننده که مخاطب را از زمان و مکان جدا می کند و مسحور در دنیای داستان بر جای می گذارد. انگار شهرزاد راست می گفت و این خانه جادویی است پر از موجوداتی که هر ازگاهی خودشان را نشان می دهند و دوباره غیبشان می زند. شاید خیلی سال ها پیش سیندرلا همراه با مادر ناتنی و خواهرهای ناتنی زشتش در این خانه زندگی می کرده اند. آدم های قصه رازآلود نقاشی مانی روزها اسیرند و نمی توانند جایی بروند اما همین که خورشید غروب می کند آنها هم آزاد می شوند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راز نقاشی های مانی

  • ناشر: چکه
  • کد کتاب: 61483 - 37/4
  • موجودی: در انبار
  • 98,000ریال
  • 85,000ریال

برچسب ها: فاطمه سرمشقی, داستان های نوجوان, داستان های تربیتی, داستان های تخیلی, کتاب راز نقاشی های مانی