راز قطار آبی

راز قطار آبی
نویسنده: آگاتا کریستی
مترجم: مجتبی عبدالله نژاد
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 314
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

آگاتا کریستی را با عنوان «ملکه جنایت» می‌شناسند. نویسنده‌ای که سال‌ها است از دنیا رفته اما آثار زیادی که از خود بر جای گذاشته و باعث شده همچنان نام او را در فهرست کتاب‌های پرفروش ببینیم. آثاری که نه تنها در کشور خود، بلکه در بیشتر کشورهای جهان خوانده شده است. طبق آمار موجود، آثار کریستی تاکنون به بیش از صد زبان دنیا ترجمه شده است و کمتر نویسنده‌ای در جهان تاکنون توانسته از این نظر به پای او برسد.

امریکایی ثروتمندی به نام روفوس وان‌آلدین نگران دخترش، روت کترینگ است. ازدواج دخترش با اشراف‌زاده انگلیسی تهیدستی به نام درک کترینگ در آستانه فروپاشی است و روفوس از مدتها پیش دخترش را تشویق می‌کرده از همسر بی‌وفا و نامردش جدا شود.

روفوس برای اینکه دخترش را خوشحال کند، یاقوتهای تاریخی و نفیسی را که به "قلب آتش" معروف هستند برای او می‌خرد و به دخترش هشدار می‌دهد که جواهرات را از کشور خارج نکند.

روت اما بی‌توجه به این هشدار پدرش، همراه این جواهرات راه می‌افتد تا برای ملاقات دلداده سابقش، کنت آرمان دولارش با قطار آبی از لندن به نیس برود ...

این کتاب اولین اثری است که کریستی پس از سال فاجعه‌بار 1926 منتشر کرد. سالی که طی آن اتفاقات ناگواری برای او روی داد. از جمله مرگ مادرش و فروپاشی زندگی زناشویی‌اش و ناپدید شدن مرموزش در ماه دسامبر.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راز قطار آبی

  • ناشر: هرمس
  • کد کتاب: 32911
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال
  • 160,000ریال

برچسب ها: آگاتا کریستی, مجتبی عبدالله نژاد, داستان های جنایی, داستان های پلیسی, کتاب راز قطار آبی