كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
راز اعداد

راز اعداد

نویسنده: آنه ماری شیمل
مترجم فاطمه توفیقی
ناشر: دانشگاه ادیان و مذاهب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 330
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ : 7


مروری بر کتاب

در بازارهای مالی یکی از ارکان اصلی تحلیل تکنیکال قیمت و اعداد می باشند. کسانی که علاقه دارند از اعداد اطلاعات بیشتری داشته باشند چند تعداد کتاب در این زمینه چاپ شده که بهترین آنها کتاب راز اعداد از خانم پروفسور آنه مارى شیمل است. خواندن این کتاب نه فقط از جانب ما بلکه از قول چند تن از اساتید تکنیکال برجسته ی ایران نیز توصیه شده است و ذهن شما را نسبت به اعداد باز میکند. 

شیمل در پیش گفتاری که بر این کتاب نوشته اشاره می‌کند:«حوزه‌‌ی علم اعداد و جادوی عددی در طول هزاره‌ها برای انسان بسیار جالب بوده است. خورشید و ماه، این نشانه‌های کتاب بزرگ طبیعت که برای اندازه گیری حیات انسانی به کار می‌روند، همیشه انسان‌ها را واداشته است که اعداد را بسیار ویژه بدانند.

نویسنده این کتاب را بر اساس اعداد تقسیم بندی کرده و سپس درباره‌ی هرعدد به تفضیل سخن گفته است  وی برخی از گفته‌های خود را با تصاویری در آمیخته است که ذهن مخاطب را بیشتر و بیشتر با دنیای اعداد نزدیک‌تر کند.

...هنگامی که به بسیاری از رفتارهای دینی و فرهنگی خود نگاه می‌کنیم، متوجه نقش پررنگ اعداد در آن‌ها می‌شویم؛ نقشی که در قرن حاضر و در دنیای پیشرفته نیز رنگ نباخته است. بسیاری از ما 7 را عددی بسیار مقدس می‌دانیم و از نحوست 13 هراسانیم. اما شاید دوست داشته باشیم بدانیم که آیا این اعداد در فرهنگ‌های دور و نزدیک نیز همین ویژگی‌ها را دارند. کتاب «راز اعداد» اثر مستشرق شهیر آلمانی، آنه‌ماری شیمل، به آشنایی ما با نقش برجسته اعداد در فرهنگ‌ها و ادیان کمک می‌کند. خواننده این اثر اطلاعات ارزشمندی را درباره تلقی ملت‌های گوناگون به دست می‌آورد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راز اعداد

  • 0ریال

برچسب ها: آنه ماری شیمل, فاطمه توفیقی, علم اعداد, اعداد, ریاضایات, فلسفه ریاضی, فلسفه علمی, اعداد, کتاب راز اعداد