كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
رازگشایی کیمیاگر

رازگشایی کیمیاگر

نویسنده: و. آیخلبر - و. شچاوینسکی
مترجم: ایلیا حریری
ناشر: کاروان
زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 1

مروری بر کتاب 

تلاشی برای کشف رازهای کیمیاگر پائولو کوئیلو

    رازگشایی کیمیاگر اواخر سال 2001 در لهستان منتشر شد و بی درنگ در کنار کیمیاگر پائولو کوئیلو ، در فهرست کتاب های پرفروش لهستان قرار گرفت . آیخلبرگر ، روان کاو شهیر ، با سچاوینسکی ، روزنامه نگار و فیلسوف صاحب نام ، درباره ی ایده ها ، اندیشه ها و احساسات گوناگونی که پائولو کوئیلو در کیمیاگر مطرح می کند گفتگو می کنند .نتیجه ی آن ، کتابی است که می تواند رازگشای کیمیاگر باشد ، هر چند کیمیاگر خود نوعی رازگشایی زندگی است .

در این کتاب، آیخلبرگر، روان‌کاو شهیر با سچاوینسکی، روزنامه‌نگار و فیلسوف صاحب‌نام، درباره ایده‌ها، اندیشه‌ها و احساسات گوناگونی که پائولو کوئیلو در کیمیاگر مطرح می‌کند، گفت و گو می‌کنند. رازگشایی کیمیاگر نقشه‌ای برای سیر در داستان کوئیلو و کلیدی برای گشودن معماهای این کتاب است. نویسندگان این کتاب، در نمادگرایی طنین‌انداز در کیمیاگر، کندوکاو می‌کنند و ادعا می‌کنند کوئیلو در کاوش و نگاه کیهانی‌اش، به شکلی مسحور کننده به مطالعه روح انسان می‌پردازد و رازگشایی کیمیاگر، به موضوعی فراتر از نقد و بررسی شاهکار کوئیلو می‌پردازد.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رازگشایی کیمیاگر

  • ناشر: کاروان
  • کد کتاب: 59982 - 26/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: پائولو کوئیلو, و. آیخلبر, و. شچاوینسکی, داستان های برزیلی, مقالات ادبی, نقد ادبی, کیمیاگر, کتاب رازگشایی کیمیاگر