کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
رازهای ذهن میلیونر ؛ ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید

رازهای ذهن میلیونر

نویسنده: تی. هارواکر
مترجم: بنفشه آشنا قاسمی
ناشر: نقش و نگار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 224
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید

تی . هارواکر فرزند خانواده ای از مهاجران اروپایی است که همه دارایی شان به هنگام ورود به آمریکای شمالی به 30 دلار هم نمی رسید .وی راز موفقیت خود را در قالب کتابی به نام رازهای ذهن میلیونر ریخته است که هم اینک پیش روی شماست .این کتاب که در صدر کتاب های پرفروش چند سال اخیر قرار داشته ، دوسالی است که بازارهای جهانی کتاب را به تسخیر خود درآورده است.

وقتی به پول رسیدید این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی در زمینه ثروت است که تا به حال خوانده‌اید. ادعای جسورانه ای است که در حقیقت این کتاب رابطه گمشده بین تمایل شما برای موفقیت و رسیدن به موفقیت را پیوند می‌زند. شما متوجه دلایل اصلی موفقیت، عدم پیشرفت و یا شکست مالی خود می‌شوید و برای بهتر کردن آینده مالی‌تان، کارهایی را انجام می‌دهید. متوجه خواهید شد، که چگونه تاثیرات دوران کودکی، برنامه‌ی مالی شما را شکل می‌دهد و چطور افکار و عادت می‌توانند فرد را به شکست محکوم کنند.

ذهن برخی از افراد برای به‌دست آوردن صدها دلار برنامه‌ریزی‌شده نه هزاران دلار؛ و ذهن بعضی‌ها برای رسیدن به زیر صفر برنامه‌ریزی‌شده است. آن‌ها در همان وضعیت باقی می‌مانند و دلیلش را نمی‌دانند. واقعیت این است که بیشتر افراد به استعدادهای بالقوه‌ی خود نمی‌رسند. بیشتر افراد موفق نمی‌شوند. تحقیقات نشان می دهد ۸۰ درصد از افراد هرگز نمی‌توانند از نظر مالی به وضعیتی که دوست دارند برسند و ۸۰ درصد هم هرگز به‌طور حتم بیان نمی‌کنند که واقعاً زندگیِ شادی دارند؛دلیلش ساده است؛ بیشتر مردم هوش مالی خوبی ندارند. آن‌ها پشت سکان زندگی خوابشان برده است.

 تفاوت فقرا و اغنیا چیست ؟ آیا فقرایی هم که از بدو تولد فقیرند اگر در طرز فکر و نوع نگرش شان تغییر حاصل شوند می توانند بر فقرشان غلبه کنند ؟
گرچه همه عوامل ثروت و فقر دراختیار خود انسان نیست ولی انسان با تحول در ذهن و در رفتار خود می تواند از فقر رها و به کسب ثروت نزدیک شود .

فهرست

• حالا این آقای « تی هاروایکر » کیست و چرا باید این کتاب را بخوانیم ؟
• طرح کلی اقتصادی د رذهن شما
• پرونده های ثروت

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رازهای ذهن میلیونر ؛ ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید

  • 180,000ریال
  • 150,000ریال

برچسب ها: تی. هارواکر, بنفشه آشنا قاسمی, ثروت, موفقیت مالی, موفقیت, مدیریت مالی, کتاب رازهای ذهن میلیونر ؛ ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید