كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
رازهای جنگ جهانی دوم

رازهای جنگ جهانی دوم

نویسنده: گ.ا.دبورین
مترجم: کیخسرو کشاورزی
ناشر: گوتنبرگ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 380
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب 

مصور

«رویداد جنگ جهانی دوم اثری ژرف در پندار جهانیان به جا گذاشته است. گنجینه‌های گران‌بها، فراآورده‌های کار و نبوغ چند نسل را در شراره های آتش خود سوزانده، همة مردم اروپا، آسیا و آفریقا را دچار رنج و آزار کرده است.» کتاب حاضر، در مورد جنگ جهانی دوم توسط «گریگوری آبراموویچ دوبورین» نگاشته و با بیان «کیخسرو کشاورزی» به زبان فارسی برگردانده شده است.

اردوگاه داخائو یکی از اردوگاه های مرگ رژیم نازی بود که در طول ۱۲سال حدود ۳۳۰۰۰نفر در آن کشته شدند.گرسنگی،کار طاقت فرسا،بیماری های مسری و اعدام های متنوع باعث مرگ هزاران نفر شد.هیتلر وشرکا پس از به قدرت رسیدن، حق خود دانستند که بنابر علت های زیر اردوگاه را راه اندازی کنند و به آن جنبه ی قانونی بدهند:

از میان بردن هر نوع مخالف خوانی سیاسی. بهره کشی ددمنشانه از نیروی کار مخالفان در صنایع جنگ افزار سازی ورشته های تجاری سود آور. گرفتن اسیران بیشتر برای کار در اردوگاه ها وبالا بردن سطح تولید ساز و برگ های جنگی.استفاده از عامل روانی برای ایجاد ترس و لرز و بازداشتن هر نوع فعالیت سیاسی در داخل و خارج. براندازی نسل گروه های نژادی و قومی.

فهرست

نهانکاری
تسلیم دولت‌ها
درهم شکستن نقشه بارباروسا
از ولگا تا برلین
معجزه اقتصادی
کیفر
پارتیزان‌ها
پیروزی در دوردست
پیروزی در ژاپن 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رازهای جنگ جهانی دوم

  • ناشر: گوتنبرگ
  • کد کتاب: 97489 - 66/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: گ.ا.دبورین, کیخسرو کشاورزی, جنگ جهانی دوم, هیتلر, تاریخ اروپا, فاشیسم, کتاب های نایاب, کتاب رازهای جنگ جهانی دوم