كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
رازهایی درباره زندگی که هرد فردی باید بداند

رازهایی درباره ی زندگی که هر فردی باید بداند

نویسنده: باربارا دی آنجلس
مترجم: هادی ابراهیمی
ناشر: نسل نواندیش 
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 420
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

دیپاک چوپرا:

باربارا دی آنجلیس در این کتاب پرده از ده راز عمیق ومهم زندگانی برداشته و راه رسیدن به صلح و آرامش درونی و نیز رضایت احساسی و عاطفی را به خوبی نشان داده است.

این کتاب درباره ی آن چیزی است که همه ی ما در زندگی آن را جستجو می کنیم. آزادی واقعی و درونی.آن نوع از آزادی و سبکبالی که قدیسان و عارفان همواره در طول تاریخ راجع به آن نوشته اند. این نوع از آزادی در به دست آوردن آنچه در نهایت از دست خواهید داد نیست. این نوع از آزادی تجربه ی آنچه فانی و در نهایت تغییرپذیر است نیست.

نوعی از زندگی را مجسم کنید که در آن، هرروز صبح که از خواب بیدار می‌شوید، هیجان‌زده بخواهید بدانید آن روز را چگونه خواهید گذراند و مطمئن از آن که موقع خواب، با خود خواهید گفت: «چه روز فوق‌العاده‌ای بود». فرض کنیم با وجود تمام مسائل و مشکلاتی که در روابط خود با مردم، شغل و یا افراد خانواده دارید، همیشه دارای تمرکز، آرامش و دید باز باشید. مجسم کنید که در درون شما منبعی از اعتماد به‌نفس و آگاهی وجود دارد که شما می‌توانید با تکیه برآن از سرچشمه دائمی قدرت و الهام برخوردار باشید.

مجسم کنید که چقدر عالی بود اگر دقیقا می‌دانستید به‌چه عاملی احتیاج دارید تا قادر باشید هرلحظه از زندگی خود را به بالاترین حد خوشبختی، لذت و آرامش برسانید. تجربیاتی که در این کتاب نوشته‌ام، رویاهای غیر ممکن نبوده، بلکه امکان پذیرند. واقعیاتی که به‌راحتی می‌توان به‌آنها رسید. این تجربیات در ذهن شما تصویری از زندگی را به‌وجود می‌آورند که شاید با خود فکر کنید فقط در رویاها هستند و با اطمینان به‌خود گفته‌اید که امکان اتفاق چنین حوادثی در واقعیت غیر ممکن است.

ولی این‌ها خیالات واهی نیستند بلکه حقیقت دارند. این کتاب را نوشته‌ام تا کمکی باشد برای شما که بتوانید چنین زندگی را برای خود به‌وجود بیاورید. یک زندگی که در آن احساس می‌کنید معنی واقعی زندگی کردن را دریافته‌اید و از همه مهمتر، این که در آن زنده بودن و عشق ورزیدن را با تمام وجود حس کرده، به‌عنوان شخصی قدرتمند باشید که همیشه به‌تمام هدفهای خود دست می‌یابد، یعنی همان شخصی باشید که همیشه آرزو داشته‌اید.

فهرست

• زندگی از درون به بیرون
• بزرگ ترین آرزوی عالم
• رویای بر باد رفته
• سرهم کردن قطعات قلعه
• هدیه و موهبت نهفته در مشکلات
• افکار خود را انتخاب کنید
• توجه انتخابی
• قدرت افکار منفی
• و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رازهایی درباره زندگی که هرد فردی باید بداند

  • 499,000ریال
  • 375,000ریال

برچسب ها: باربارا دی آنجلس, هادی ابراهیمی, راه و رسم زندگی, روانشناسی روابط, روانشناسی موفقیت, روانشناسی اجتماعی, موفقیت, کتاب رازهایی درباره ی زندگی که هرد فردی باید بداند, رازهایی درباره زندگی که هرد فردی باید بداند