دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

رازهایی درباره عشق

رازهایی درباره ی عشق

نویسنده: باربارا دی آنجلس
مترجم: هادی ابراهیمی
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 515
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

کیفیت :  نو ؛ لبه جلد کتاب سائیدگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب

افراد همیشه در پی داشتن یک رابطة عاشقانه با فرد دلخواه و حفظ آن رابطه هستند؛ اما گاهی اوقات با وجود عشق به بنبست میرسند. نگارنده راز عاشق شدن و عاشق ماندن را در کتاب حاضر، همراه با آوردن داستانهای واقعی از زندگی زوجها ارائه کرده است. او راز عاشق ماندن را این میداند که زوجها باید یاد بگیرند که چطور عشق را در هر زمان ایجاد کنند. اگر آنها یاد نگیرند که چگونه از عشق به طور سازنده استفاده کنند، در نتیجه عشق آنها از بین خواهد رفت.

نیازی نیست رویای شما از عشق به کابوس بدل شود، این کتاب بدین منظور نگاشته شده است که به شما بیاموزد چگونه عشق بورزید و چگونه موهبت عشق را همواره زنده نگه دارید.این کتاب درباره روابط جنسی نوشته نشده، بلکه بدین منظور نگاشته شده که روابط جنسی را به عشق و مهرورزی تبدیل کرده و آمیزه جنسی را به عشق‌ورزی، لذت را به شور، وجد و رفاقت را به اتحاد و الحاق و یگانگی بدل کند.

این کتاب به شما خواهد آموخت که چگونه مدهوشی و لذت روابط جنسی را که همواره حتی هنگامی که با کسی رابطه‌ای ندارید، تجربه کنید. عشق‌ورزی تنها یک عمل صرف فیزیکی نیست، بلکه می‌تواند کیفیت و وژگی تجربیات هر روزه و هر لحظه زندگی شما باشد؛ حال چه با کسی رابطه داشته باشید و چه نداشته باشید.

این کتاب شما را به سفری مهیج درباره اسرار و گوشه‌های پنهان عشق خواهد برد. با آنچه که خواهید آموخت یک قدم به تحقق رویاهای خود نزدیک‌تر خواهید شد. کتاب شامل 19 فصل جالب و جذاب از آنچه می بایست هر زن و مردی بداند و چگونه در همه حال عشق بورزیم ؟


فهرست

1- در اولویت
2- چگونه عشق را از خود نرانیم
3- دلایل شکست در عشق
4- چگونه چیزی به شیرینی عشق تلخ و ناگوار می گردد ؟
5- چهار اشتباه بزرگ که در رابطه با عشق مرتکب می شویم.
6- . . .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات