كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
ذهن هولوتراپیک

ذهن هولوتراپیک

نویسنده: استانیسلاو گروف - هال زینا بنت
مترجم: محمد گذر آبادی
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 295
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 15

 

مروری بر کتاب

راهی به سوی جهان هولوگرافیک

این کتاب به بحث درباره کشفیات پیشرفتهای جدید در زمینه شناخت آگاهی بشر اختصاص دارد و آن گونه که مؤلف تصریح می‌کند حاصل تجربه‌ها، مشاهده‌ها و دریافتهای وی طی سی و پنج سال تفحص روشمند درباره ارزش حالتهای نامعمول آگاهی است که درک خواننده را از ذهن و قدرت ذهن دگرگون می‌کند.

کتاب در چهار بخش تدوین شده است.

در بخش نخست با عنوان "به چالش کشیدن جهان نیوتونی"، مباحثی چون "جهان به مثابه ماشین: نیوتون و علوم غربی"، "آگاهی و کیهان"، "هولوگرامی و نظم مستتر"، "در جستجوی نظم پنهان"، "انقلاب در آگاهی و جهان‌بینی علمی جدید"، "گشودن درها فراتر از واقعیت روزمره"، "گشودن رازهای نوباوگی و کودکی" و ‌"سفر به درون: اعماق آگاهی" مورد بحث قرار گرفته‌اند.

نویسنده در بخشی از کتاب می گوید"بشریت بر سر یک دو راهی قرار دارد و باید میان نابودی جمعی یا نوعی جهش تکاملی در آگاهی با ابعاد بی سابقه یکی را انتخاب کند . "

و در بخش پایانی کتاب می گوید " اعتقاد من اینستکه حرکت به سوی آگاهی بیشتر در باره ذهن ناخودآگاه شانس ما را برای حفظ بقای سیاره بی نهایت افزایش خواهد یافت"

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ذهن هولوتراپیک

  • ناشر: هرمس
  • کد کتاب: 104543
  • موجودی: در انبار
  • 380,000ریال
  • 340,000ریال

برچسب ها: استانیسلاو گروف, هال زینا بنت, محمد گذر آبادی, فراروانشناسی, عرفان غرب, فلسفه عرفانی, فلسفه علمی, کتاب ذهن هولوتراپیک