منو
سبد خرید

دیگر سیاوشی نمانده

دیگر سیاوشی نمانده
درحال حاضر موجود نمی باشد
دیگر سیاوشی نمانده
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 126123 - 111/3
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 38
0 ریال

دیگر سیاوشی نمانده

نویسنده: اصغر الهی
ناشر: توس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 170
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت :  درحد نو _ نو

 

مروری بر کتاب

مجموعه داستان

خیالبافی های رویایی، از هم گسیختگی عاطفی و روان پریشی ذهنی شخصیتها؛ به همراه شرح رویدادهای وحشت زا که با زبان آهنگین و شاعرانه روایت می شود، از ویژگی های اساسی «دیگر سیاوشی نمانده» است.شخصیتها هرکدام حدیث نفس خود را بازگو می کنند، بدون این که کسی با دیگری کاری داشته باشد. انگار شخصیتها ناتوان از مکالمه با یکدیگر هستند. البته گرچه هر کسی به شخصه با خودش واگویه می کند، اما این کار به فرم داستان لطمه نمی زند.

فرودستان شکست خورده ای که برای جبران سرخوردگی، ترس و ناکامی خود به دنیای ذهنی پناه می برند، اما چون آنجا را ویران و ویرانه می بینند، با درماندگی اعتراض می کنند. پرخاش می کنند. عصیان می کنند. شورش می کنند. در نهایت سرخورده و ناتوان در دنیایی که خود ساخته اند، اسیر و محبوس می شوند.

ـ «دیگر سیاوشی نمانده» نخستین داستان این مجموعه است و ماجرای آن در زندان می گذرد. اکبرو و خواهرش، نرگسو دو شخصیت اصلی داستان، هر کدام روایت شان را تنها را از ذهن خود بازگو می کنند. اکبرو توی زندان و با چشمبند واگویه می کند.

فهرست

ديگر سياوشي نمانده
تاريكان
آخرين پادشاه
چهل دختر گلابتون گيسو
درخت سبز عاشق
داستانهاي سرداري
اختگي
مرد سنگي
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات