منو
سبد خرید

دیپلماسی ؛ دو جلدی

دیپلماسی ؛ دو جلدی
درحال حاضر موجود نمی باشد
دیپلماسی ؛ دو جلدی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 138744 - 111/1
  • وزن: 1.00kg
  • UPC: 63 = 70
0 ریال

دیپلماسی

نویسنده: هنری کیسینجر
مترجم : فاطمه سلطانی یکتا

ناشر: اطلاعات
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1312
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

هنری آلفرد کیسینجر ؛ سیاستمدار، دیپلمات و مشاور ژئوپلیتیک آمریکایی است که به عنوان وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا و مشاور امنیت ملی آمریکا خدمت کرده‌ است.کیسینجر در ۲۷ مه ۱۹۲۳ در خانواده‌ای یهودی‌الاصل در شهر فورت، آلمان به دنیا آمد. او در سال ۱۹۳۸ به همراه خانواده از آلمان تحت کنترل نازی‌ها به ایالات متحده آمریکا گریخت، در نیویورک ساکن شد و در ۱۹۴۳ تابعیت این کشور را کسب کرد.

دیپلماسی کتابی است که در سال 1994 توسط هنری کیسینجر ، مشاور امنیت ملی و وزیر امور خارجه نوشته شده است. این یک تاریخچه از تاریخ روابط بین الملل و هنر دیپلماسی است که بیشتر در قرن 20 و دنیای غرب متمرکز است. کیسینجر ، به عنوان یک معتقد بزرگ به مکتب رئالیستی روابط بین الملل ، کاملا بر مفاهیم توازن قوا در اروپا قبل از جنگ جهانی اول ، و ریل پولیتیک در تمام دوره های روابط دیپلماتیک متمرکز است.

تاریخچه ی درخشان و گسترده دیپلماسی شامل داستان های شخصی وزیر خارجه سابق برجسته ، از جمله باز از سر گیری خیره کننده ی روابط وی با چین. اثری فوق العاده در مورد کار اصلی سیاست خارجی و هنر دیپلماسی. هنری کیسینجر با انتقال از یک مرور کلی تاریخ ، به روایتهای کاملا دقیق مذاکره با رهبران جهان ، توصیف می کند که چگونه هنر دیپلماسی جهانی را که در آن زندگی می کنیم ایجاد کرده است و نحوه ی برخورد آمریکا با امور خارجه همیشه متفاوت با ملل دیگر است.

کتاب دیپلماسی درخشان ، بحث برانگیز و بسیار عمیق است و به عنوان اوج یک عمر خدمات و تحقیقات دیپلماتیک شناخته می شود. خواندن این کتاب برای هر کسی که به نیروهایی که امروز جهان ما را شکل داده اند و فردا بر آن تأثیر می گذارد علاقه دارد، اهمیت حیاتی دارد. وزیر خارجه ی پیشین با ارائه نمای پانوراما از تاریخ و شرح برخوردهای دستوری دیپلماتیک ، ایده های خود را درباره ی دیپلماسی و توازن قدرت توصیف می کند و نشان می دهد که چگونه سبک های مذاکره ی ملی بر نتایج تأثیر می گذارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات