كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دیوانه وار

دیوانه وار

نویسنده: کریستیان بوبن
مترجم: مهوش قدیمی
ناشر: آشیان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 ~ 1387 - دوره چاپ: 5 ~ 4

 

مروری بر کتاب

در زندگی هایمان باید زندگی دو گانه ای داشته باشیم و در قلبهایمان خونی دوگانه ، شادی همراه با رنج، خنده همراه با اندوه ، مثل دو اسبی که به یک ارابه بسته شده اند و هر یک دیوانه وار ارابه را به سوی خود می کشند.
پس در جاده ای برفی سوار کاروانی هستیم که در جستجو رده پایی ،در جستجو اندیشه ای سلیم، پیش می تازیم و زیبایی، گاه مانند شاخه ای فرود آمده بر چهره مان سیلی میزند و زیبایی، گاه مانند گرگی افسانه ای به ما یورش می برد و گلویمان را پاره می کند...

داستان کتاب «دیوانه وار» در مورد دخترکی است که در سیرک متولد شده و عاشق فرار کردن است. دخترک از احساساتش، پدرش، مادرش، ازدواجش و ... صحبت می کند.

کتاب حادثه محور نیست ولی نویسنده بگونه ای، احساسات انسانی و طغیان های فلسفی روحی و درونی نوع بشر را بخوبی در قالب یک داستان برای مخاطب خود بیان می نماید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دیوانه وار

  • ناشر: آشیان
  • کد کتاب: 116353 - 56/2
  • موجودی: در انبار
  • 180,000ریال
  • 155,000ریال

برچسب ها: کریستیان بوبن, مهوش قدیمی, داستان های فرانسوی, کتاب دیوانه وار