کتاب دیدار با جغد جادوگر ؛ هنک سگ گاوچران فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات کتاب پنجره

دیدار با جغد جادوگر

نویسنده: جان آر. اریکسون
مترجم: فرزاد فربد
ناشر: کتاب پنجره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 136
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

داستانهای « هنک سگ گاوچران » که ترکیبی است از واقعیت ، تجربیات زندگی ، شوخی وماجراجویی باعث شده تا هنگ هزاران طرفدار پروپاقرص در میان بچه ها و بزرگسالان داشته باشد. در سال 1983 اولین جلد این سری- ماجراهای دست اول هنگ سگ گاو چران- منتشر شد و در مدت شش هفته نایاب شد .

هنک یک سگ احمق است و تصور می‌کند فرمانده حفاظت مزرعه‌است. او یک دست یار نادان به نام دراور، یک معشوقه به نام بیولا و دو رئیس به نام‌های لوپر و اسلیم و همچنین یک همسر رئیس به نام سالی‌می دارد که تقریباً دشمن خونی‌اش محسوب می‌شود. او تعدادی دوست و دشمن دیگر هم دارد و به همراه دیگر افراد ماجراهای بسیار خنده داری را به وجود می‌آورد. از جمله دشمنهای او باستر است که یک سگ ولگرد محسوب می‌شود و همچنی می‌توان به قروچه اشاره کرد که یک کایوت است و جالب است که خواهر قروچه به نام خانومی یکی از معشوقه‌های هنک است و از جمله معشوقه‌های مهم او می‌توان به دوشیزه اسکمپر اشاره کرد.

شخصیت‌ها:

هنک، او یک سگ قهوه‌ای رنگ و بوگند و و عقل کل است که تصور می‌کند فرماندهٔ حفاظت از مزرعه است.
دراور، او یک سگی سفید و ترسو است که دستیار هنک است ولی در هیچ‌کدام از کارها به هنک کمک نمی‌کند او نیز بیولا را دوست دارد.
لوپر، صاحب هنک است و به قول هنک لوپر او را درک نمی‌کند ولوپر فکر می‌کند که این سگ‌ها به هیچ دردی نمی‌خورند (البته دراور آره)
سالی می، او همسر لوپر است و با هنک دشمن است و همهٔ اتفاق‌های بدی را که داخل مزرعه می‌افتد تقصیر هنک می‌اندازد. حتی یک بار سعی کرد هنک را خفه کند.
اسلیم، جزو صاحب‌های هنک است وبعضی وقت‌ها هنک به خانهٔ او می‌رود اسلیم فردی شلخته و کثیف است.
بیولا، او کسی است که هنک خوابش را می‌بیند کسی با چشم‌های درشت قهوه‌ای وموهای لخت که هنک او را دوست دارد ولی بیولا عاشق سگ کفتر بازی است به اسم پلوتو.
پلوتو، کسی است که بیولا عاشقش است و پلوتو سگ کفتر بازی است به این معنی که با کبوترها بازی می‌کند.
پیت، گربهٔ انباری که هنک از او متنفر است ولی پیت حیوان مورد علاقهٔ سالی می است و سالی می تمام کارهای غذاهارا به پیت می‌دهد در صورتی که پیت هیچ کاری نکرده.
شخصیت‌های بسیاری هستند که در هر داستان حضور دارند ولی این شخصیت‌ها تقریباً شخصیت‌های اصلی داستان‌های هنک سگ گاوچران هستند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دیدار با جغد جادوگر ؛ هنک سگ گاوچران

  • 40,000ریال

برچسب ها: جان آر. اریکسون, فرزاد فربد, داستان های نوجوانان, داستان های کودک و نوجوان, داستان های امریکایی, هنک سگ گاوچران, کتاب دیدار با جغد جادوگر