دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دکتر بکتاش

دکتر بکتاش
دکتر بکتاش
درحال حاضر موجود نمی باشد
دکتر بکتاش
دکتر بکتاش
دکتر بکتاش
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 150842 - 108/4
  • وزن: 0.80kg
0 ریال

دکتر بکتاش

نویسنده: علی محمد افغانی
ناشر: نگاه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 538
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 4

کمیاب - کیفیت : درحد نو _ نو ؛ صفحه اول کتاب لک دارد
 

مروری بر کتاب

مهناز در زندگی گذشته اش، هنگامی که کاشان بود، شکست بزرگتری را تجربه کرده بود که بر روح جوان و ساده اش اثری بس ناگوار گذاشته بود. شاید اگر آن شکست و تجربه ی ناهنجار نبود که زهر تلخ بدبینی و اندیشه های عقیم را در کامش ریخته بود، همان بار نخست در رشته ی دلخواهش موفق می شد و حالا برای خودش سر کلاس دانشگاه نشسته بود.

یک ازدواج حساب نشده و ناموفق با پسر عمویی که همسن خودش بود و از کودکی با هم توی یک خانه بزرگ شده بودند. این ازدواج بیشتر بر پایه ی مصلحت دو خانواده بود تا عشقی شورانگیز که در مورد آنان هرگز نمی توانست معنا داشته باشد.
 

از شک تا یقین، راه درازی است که اگر علاقه یا انگیزه خاصی دست‌اندر کار نباشد، هر تازه آمده ناتوانی قادر به طی آن نیست. دکتر دیر‌باورانه ،‌ولی با خوش قلبی در چهره گوینده این کلمات، آقای ناصرزاده، خیره مانده بود. افکار ابر‌گونه مبهمی در پس پرده مغزش می گذشت. آن قدرها دور نبود که مرد در گفته‌های خود راست می گفت. منتها کمی غلومی کرد.

در دنیا آدم‌های خوش‌نیت و به اصطلاح با صفایی که برای دوستان و همکاران و بطور کلی اطرافیان خود همیشه منشا خیر و برکت بوده‌اند، کم پیدا نمی شود. اینقدر که بد روی زمین هست، در هر زمان، دو اینقدر خوب پیدا می شود. خوبی و خیر یک دشمن دارد و آن بدی است. ولی بدی دو دشمن دارد: خوبی و خود بدی...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات