کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
دژ دیجیتالی

دژ دیجیتالی

نویسنده: دن براون
مترجم: حسین زیادلو
ناشر: زهره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 450
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

سوزان فلچر، رياضيدان و سرپرست بخش رمزنگاري آژانس امنيت ملي ، خود را در مواجهه با يك كد غيرقابل شكستن مي بايد كه حتي در مقابل ابر كاميپوتر رمز شكن 3 ميليون پردازنده ي ان . اس . اي هم مقاومت مي كند . اين كد به وسيله يك رمزنگار ژاپني  انسي تانكادو  كه سابقه ي فعاليت در ان . اس . اي را داشته است ، نوشته شده است .

هدف تانكادو از اين كار دفاع از حريم شخصي مردم در مقابل جاسوسي آژانس امنيت ملي آمريكا مي باشد . تانكادو در اسپانيا كشته شده و شخصي كه خود را نورث داكوتا مي نامد ، اقدام به فروش رمز مي كند .

11 صبح
گفته شده است که هنگام مرگ همه چیز واضح و روشن می شود ؛ انزای تانکادو در آن لحظه این مطلب را به خوبی حس می کرد . درحالی که از درد به سینه اش چنگ می انداخت ، به زمین افتاد و به جهت اشتباهی که مرتکب شده بود برخود لرزید .
جمعیت به دوراو حلقه زده بود . همه سعی داشتند به او کمک کنند . ولی تانکادو کمک نمی خواست - دیگر خیلی دیر بود .

همان طور که می لرزید ، دست چپش را بالا برد و انگشتانش را باز کرد . به دست من نگاه کنید ! همه به او خیره شده بودند ، ولی او اطمینان داشت که هیچ یک از آنها منظور او را درنیافته است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دژ دیجیتالی

  • ناشر: زهره
  • کد کتاب: 113021 - 102/5
  • موجودی: در انبار
  • 500,000ریال
  • 390,000ریال

برچسب ها: دن براون, حسین زادلو, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, داستان های جنایی, کتاب دژ دیجیتالی, قلعه دیجیتالی