دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دو چراغ آبی روشن

دو چراغ آبی روشن

نویسنده: جمال میرصادقی
ناشر: اشاره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

 ... دلم گرفته بود. یاد روزهای دانشکده افتادم. چه روزهایی، پر از شور و پر از آرزو. اگر تو را یک روز نمی‌دیدم، چیزی را گم کرده بودم. گیج گیجی می‌خوردم و دنبالش می‌گشتم. آن روزها تکرار می‌شود؟».

کتاب حاضر دربردارندة داستانی از «جمال میرصادقی» است.  داستان این اثر درباره ی دانشجویی به نام مهرداد است که در بیست و سه سالگی بدلیل تخلافاتی به زندان می افتد، سپس در بیست و شش سالگی، حکم آزادی وی آمده و می تواند مجددا به دانشگاه برگشته و ادامه ی تحصیل دهد. اما این خبر آزادی غیرمنتظره، برای وی همراه با شوک بوده و وی باید با وقایع بعد از آن روبرو گردد.

جمال میرصادقی در سال1312 خورشیدی در تهران به دنیا آمد. فارغ التحصیل دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران در رشته ادبیات فارسی است. جمال میرصادقی شغل‌های گوناگونی داشته‌است. کارگری، معلمی، کتابدار دانش سرای تربیت معلم، کارشناس آزمون سازی در سازمان امور اداری و استخدامی کشور و مسؤول اسناد قدیمی در سازمان اسناد ملی ایران.

میرصادقی در دورة طولانی کار نویسندگی خود، داستان‌های کوتاه و بلند بسیار و بیش از ده رمان نوشته است. در این داستان نیز تلاش کرده تا با زبانی ساده و خلق شخصیت‌هایی ملموس، خواننده را همراه خود کند. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات