منو
سبد خرید

دو چراغ آبی روشن

دو چراغ آبی روشن
-10 %
دو چراغ آبی روشن
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143219 - 76/4
  • وزن: 0.30kg
180,000 ریال
200,000 ریال

دو چراغ آبی روشن

نویسنده: جمال میرصادقی
ناشر: اشاره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب حاضر دربردارندة داستانی از «جمال میرصادقی» است. میرصادقی در دورة طولانی کار نویسندگی خود، داستان‌های کوتاه و بلند بسیار و بیش از ده رمان نوشته است. در این داستان نیز تلاش کرده تا با زبانی ساده و خلق شخصیت‌هایی ملموس، خواننده را همراه خود کند. در بخشی از داستان می‌خوانیم:« ... دلم گرفته بود. یاد روزهای دانشکده افتادم. چه روزهایی، پر از شور و پر از آرزو. اگر تو را یک روز نمی‌دیدم، چیزی را گم کرده بودم. گیج گیجی می‌خوردم و دنبالش می‌گشتم. آن روزها تکرار می‌شود؟».

جمال میرصادقی در سال1312 خورشیدی در تهران به دنیا آمد. فارغ التحصیل دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران در رشته ادبیات فارسی است. جمال میرصادقی شغل‌های گوناگونی داشته‌است. کارگری، معلمی، کتابدار دانش سرای تربیت معلم، کارشناس آزمون سازی در سازمان امور اداری و استخدامی کشور و مسؤول اسناد قدیمی در سازمان اسناد ملی ایران.

در دوره‌‌ی دراز کار نویسندگی، داستان‌های کوتاه و بلند بسیار و چند رمان نوشته‌است که برخی از آن‌ها به زبان‌های آلمانی ، انگلیسی ، ارمنی ، ایتالیایی ، روسی ، رومانیایی ، عبری ، عربی ، مجاری,، هندو و اردو ترجمه شده‌است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات