كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دو مرد از بروکسل

دو مرد از بروکسل

نویسنده: اریک امانوئل اشمیت
مترجم: ساناز سهرابی
ناشر: افراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

این اثر، مجموعه‌ای از پنج داستان است که از رمز و راز احساسات ناگفته‌ای حرف می‌زند که غالبا هیچ‌کس این احساسات را به ‌زبان نمی‌آورد و این احساسات، هرچند مبهم، اما واقعی هستند.

...پدرتان یک مرد استثنایی بود. در زندگی‌ام دیگر چنین انسانی را نشناخته‌ام، چنین انسان خوبی را، انسانی که چنین درک عمیقی از دیگران و بدبختی‌هایشان داشت. او همه چیز را بدون این که نیازی به توضیح داشته باشد درک می‌کرد.
او واقعا از شفقت بی‌اندازه‌ای بهره‌مند بود. میراندا و من نگاهی متعجب با هم رد و بدل کردیم. اگر می‌خواستیم خصوصیات خوب ساموئل هیمان را تحسین کنیم، این خصوصیات را انتخاب می‌کردیم چون به نظر ما او این ویژگی‌ها را نداشت...

امانوئل اشمیت، ۲۸ مارس ۱۹۶۰ در حومه شهر لیون فرانسه متولد شد. وی از بچگی، شیفته موسیقی بود و در ۹ سالگی پیانو یاد گرفت. اشمیت در ابتدا می‌خواست موسیقی‌دان شود، اما استادانش او را منصرف کردند، زیرا اعتقاد داشتند استعداد او در نویسندگی بیشتر است.

فهرست

زناشویی
پیری
پدری
فرزندی
هنر و عشق به بشریت

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دو مرد از بروکسل

  • ناشر: افراز
  • کد کتاب: 5058
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 225,000ریال

برچسب ها: اریک امانوئل اشمیت, ساناز سهرابی, داستان های فرانسوی, کتاب دو مرد از بروکسل