كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دوشیزه شامی جلد سوم

دوشیزه شامی

نویسنده: جرجی زیدان
مترجم: عبدالحسین میرزا
ناشر: محسن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 180
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1322 - دوره چاپ: 2

کمیاب  - کیفیت : عالی

مروری بر کتاب

هند را در تخت حوض به جای گذاشتیم که در به دست آوردن حماد امیدوار شده بود ولی بعضی سایه‌های شک و شبهه در میان امید به رسیدن حماد در می‌آمد و چون هوش و دقت نظری که او داشت به او می‌فهماند که در رضایت مادرش از حماد شبهه‌ای وجود دارد. اما سعدی می‌خواست خود را راضی کند و مساعدتی را که به هند وعده داده بود به جای آورد ولی در ضمیر خویش چیزی می‌دید که در جلو مقاصد دخترش در می‌آمد ولی با وصف این، محض رضایت دختر می‌خواست بر باطن خویش چیره شود و منتظر بود که از قضا و قدر چه پیش آید.

در اثنای آن که روزی در کنار حوض نشسته بود بعضی از خادمان آمده او را خبر دادند که قاصدی از بلقاء آمده. سعدی چون شنید فوراً به جانب او شتاقت که شاید خبری از جبله آورده باشد که مدت غیابش به طول انجامیده است. چون به نزد او رسید آن شخص از اسب فرود آمد و دستش را بوسید. سعدی او را شناخت که از افراد همسرش بود و خبر را از او جویا شد. قاصد گفت: «امیر جبله شما را سلام رسانده و فردا صبح به نزد شما می‌آید.»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دوشیزه شامی جلد سوم

  • ناشر: محسن
  • کد کتاب: 72694 - 55/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جرجی زیدان, عبدالحسین میرزا, داستان های انگلیسی, داستان های عربی, کتاب دوشیزه شامی جلد سوم