کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
دوست مادام مگره

دوست مادام مگره

نویسنده: ژرژ سیمنون
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 155
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب

این کتاب یکی دیگر از آثار ژرژ سیمنون نویسنده شهیر بلژیکی آثار جنایی و پلیسی است که توسط عباس آگاهی ترجمه شده است.

«دوست مادام مگره» از رمان‌هایی است که در مجموعه رمان‌های سربازرس مگره یکی از شخصیت‌های بین المللی ادبیات جنایی در جهان است که توسط سیمنون خلق شده است.

این رمان، خلاف دیگر داستان‌های مربوط به سربازرس مگره، درباره پرونده‌ای مربوط به محیط کار سربازرس نمی‌شود و مساله‌ای درباره موضوعات شخصی است که مگره را درگیر کرده است. مادام مگره در ملاقاتی تصادفی با زنی خارجی که به زبان فرانسه مسلط است، اما کودکی دارد که اصلا این زبان را درک نمی‌کند، به ماجرایی راه می‌یابد که پیچیده و پررمز و راز است.

در تعقیب ماجرا، پرده از یک قتل برداشته می‌شود و سرنخ‌ها به کارگاه صحافی اسم و رسم‌داری در کوچه تورن ختم می‌شود که استادکاری فنلاندی از سال‌ها پیش در آن مشغول کار است ...

«دلواپسی‌های مگره»، «مگره از خود دفاع می‌کند»، «ماده‌گرگ‌ها»، «شکیبایی مگره»، «مگره و سایه پشت پنجره» و «سفر مگره» عناوینی از کتاب‌های مربوط به سربازرس مگره هستند که تا به حال در قالب مجموعه نقاب منتشر شده‌اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دوست مادام مگره

  • 100,000ریال
  • 88,000ریال

برچسب ها: ژرژ سیمنون, عباس آگاهی, داستان های پلیسی, داستان های فرانسوی, مگره, نقاب, کتاب دوست مادام مگره