كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دوازده ؛ بخش دوم رمان گذرگاه

دوازده

نویسنده: جاستین کرونی
مترجم: محمد جوادی
ناشر: کتابسرای تندیس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 831
اندازه کتاب: رقعی زرکوب - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

کتاب دوم

...اتفاقی برای امی در حال افتادن بود. زنجیرها را می‌کشید و به‌نظر می‌آمد فشار این حرکت در حال تکه‌تکه‌کردن اوست. حمله‌ها پشت هم می‌آمد و هر لحظه بیشتر و شدیدتر می‌شد. با تکانی نهایی، بدنش بی‌حرکت شد؛ پیتر برای لحظه‌ای با امیدواری فکر کرد تمام شده است... اما نشده بود.

کتاب ؛در سه بخش درباره زندانیان محکوم به مرگی است که سازمان اطلاعاتی آمریکا درصدد است آزمایش‌هایی را روی آن‌ها انجام دهد و با استفاده از این آزمایش‌ها آنان را به «ابرسرباز»هایی برای حضور در میدان جنگ تبدیل کند.کتاب، «دوازده» ترکیبی از ژانرهای وحشت، علمی، تخیلی و فانتزی است و تعلیق و پیچیدگی‌های زیادی در آن دیده می‌شود.

جاستین کرونین نویسنده ای آمریکایی است که تحصیلات تکمیلی اش را در رشته ی نویسندگی در دانشگاه آیووا گذراند. کرونین هم اکنون استاد دانشگاه رایس در تگزاس است. این نویسنده تاکنون چهار رمان نوشته که جوایز ادبی متعددی نظیر جایزه ی همینگوی را به دست آورده است. گذرگاه بخش اول از سه گانه ای با همین اسم است که سال 2010 منتشر شد. مثل این بود که آن دختر به دو دنیا تعلق داشته باشد، دنیایی که پیتر می توانست ببیند و دنیایی که نمی توانست؛ و در دنیای دوم بود که سفر آنها معنا پیدا می کرد.

«دوازده» رمانی است‌ که توانست تحسین نویسندگان مطرح جهان در ژانر وحشت و تخیلی از جمله استیوِن کینگ را برانگیزد ؛ایده‌ کلی داستان در سال ۲۰۰۶ به پیشنهاد دختر نویسنده در ذهن او شکل گرفت. به گفته‌ نویسنده مکان‌ها و فضاهای داستان برگرفته از محل‌هایی است که خودش زندگی کرده ولی با وجود این، برای ثبت و توصیف دقیق‌تر جزییات رمان، شخصا در تمام این مکان‌ها حضور پیدا کرده است. در مجموع این داستان ترکیبی است از ژانرهای وحشت، علمی-تخیلی و فانتزی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دوازده ؛ بخش دوم رمان گذرگاه

  • 0ریال

برچسب ها: جاستین کرونی, محمد جوادی, داستان های تخیلی, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, کتاب دوازده, گذرگاه