منو
سبد خرید

ده متری چشمان کمین

ده متری چشمان کمین
درحال حاضر موجود نمی باشد
ده متری چشمان کمین
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 126781 - 102/3
  • وزن: 0.70kg
  • UPC: 55 = 45
0 ریال

ده متری چشمان کمین

نویسنده: محسن صیفی کار
ناشر: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 616
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

هشت سال دفاع مقدس به روایت سردار جعفر مظاهری

کتاب ده متری چشمان کمین خاطرات جعفر مظاهری از رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس در استان همدان می باشد ، این کتاب در برگیرنده خاطرات وی از ایام کودکی ، دوران انقلاب اسلامی ، حوادث کردستان ، آغاز جنگ تحمیلی و حضور در سرپل ذهاب دیگر مناطق جنگی و عملیاتهایی چون رمضان ، ثارالله ... می باشد وهمچنین بیانگر فعالیتهای وی در لشکر 16 قدس گیلان به عنوان جانشین ، جانشین فرماندهی عملیات سپاه سوم قدس و ... به عنوان فرمانده و مسئول است. این خاطرات به اهتمام و کوشش نویسنده محترم پرکار استان محسن صیفی کار تدوین شده و به چاپ سوم نیز رسیده است.
این اثر یکی از منابع تاریخ شفاهی دفاع مقدس در استان همدان می باشد با این ویژگی که راوی آن با بهره گیری از حافظه خوب خود و دست نوشته های زمان دفاع مقدس به محتوای کتاب افزوده و آنرا لمس تر کرده است. در ضمن این اثر اولین خاطرات دفاع مقدس در استان می باشد که بدین صورت به زیور طبع آراسته شده و در بین استانهای دیگر به عنوان نمونه ای موفق ارزیابی شده و معرفی گردیده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات