كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دهکده های جادو

دهکده های جادو

نویسنده: ژاک لانته
مترجم: 
مصطفی موسوی زنجانی
ناشر: جاودان خرد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 416
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

نویسنده در کتاب دهکده های جادو یا شهرک های انسان اولیه ی خود تمام دیده ها شنیده ها و مطالعاتش را درباره ی ریشه ی فرهنگ های گوناگون بشری از زمان انسان های غارنشین تا به امروز ارایه داده و با صراحت و سادگی ویژگی های قبایل ابتدایی چاد کنگو گابن توگو کامرون و دیگر جاهای افریقا را تشریح کرده است. او هدف خود را از نوشتن این کتاب نجات انسان از تحجر تعصب فکری و یک سونگری و کشاندن او به سوی نوع دوستی خیرخواهی عشق و حمایت از زنان و کودکان می داند. 

لانتیه در این کتاب دیده ها، شنیده ها و مطالعات خود را درباره ریشه فرهنگ های گوناگون بشری از زمان انسان غارنشین تا به امروز ارائه داده و با صراحت و سادگی ویژگی های قبایل ابتدایی چاد، کنگو، گابن، توگو، کامرون و سایر جاهای آفریقا را تشریح کرده است. 

 

فهرست

خدایان آدم ها و شیران 
شیر 
دنیای نامرئی 
هنر ظاهر کردن اشباح در میان قبایل ابتدایی 
سلطان جاوگر 
نیروهای فوق طبیعت در میان قبایل 
جن زدگی 
ختان و مراسم ورود به دوران بلوغ 
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دهکده های جادو

  • 200,000ریال
  • 180,000ریال

برچسب ها: ژاک لانته, مصطفی موسوی زنجانی, تاریخ اجتماعی, شمنیسم, تاریخ تمدن, آفریقا, جامعه شناسی آفریقا, توتم, کتاب دهکده های جادو