كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دنیا به آخر می رسد

دنیا به آخر می‌رسد 

نویسنده: سیدنی شلدون
مترجم: نفیسه معتکف
ناشر: درسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 466
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 3 

 

مروری بر کتاب 

اگر در آمریکا فقط یک خانواده ی اصیل می بود بدون شک خانواده ی وینتراپ بود. خانواده ی آنها نظر تمام جهانیان را با خدمت به مردم و نیکوکاری تسخیر کرده بودند. اما فقط طی یکسال تمام پنج عضو این خانواده در یکسری از حوادث کشته می شوند.
دانا ایوانز، مجری شبکه ی تلویزیونی واشنگتن که معتقد بود در مرگ آنها رازی نهفته است شروع به تحقیق و افشای مدارک می کند تا اینکه جان خود و تنها فرزندش را در یک خطر هولناک قرار می دهد. آیا دانا می تواند از این مهلکه جان سالم به در ببرد و حقیقت را افشا کند؟

دوازده مرد در زیرزمینی که بشدت از آن محافظت می‌شد، روی صندلیهایی راحتی که در شش ردیف به فاصله‌ی یک متر از یکدیگر چیده شده بود، نشسته بودند و مشتاقانه به اظهارات سخنران گوش می‌دادند: «خوشحالم به اطلاع شما برسانم تهدیدی که همگی ما را نگران کرده بود، در شرف نابودی است. وارد جزییات نمی‌شوم، چون در عرض بیست و چهار ساعت همه‌ی دنیا از آن خبردار خواهد شد. خاطرجمع باشید که هیچ مانعی وجود ندارد. دروازه‌ها گشوده باقی خواهد ماند. حالا مزایده را شروع می‌کنیم. اولین پیشنهاد، لطفاً... یک میلیارد دلار! کسی هست که بالاتر بخواهد...؟ دو میلیارد دلار...! دو میلیارد دلار، آقایان. کسی پیشنهادی دارد؟

...گری وینتراپ پنجمین و آخرین عضو خانواده وینتراپ است که در عرض کمتر از یکسال، به مرگ غیرطبیعی از دنیا می‌رود. افکار عمومی مرگ وینتراپ‌‌ها را سانحه تلقی می‌کند اما نظر دانا ایوانز، گوینده دوست‌داشتنی شبکه دبلیو.تی.ان واشنگتن دی.سی غیر از این است دانا برای یافتن پاسخ ناچار می‌شود به چند کشور جهان سفر کند تا بتواند پرده از رازی بزرگ بردارد. در این راه او حوادثی خونبار را پشت سر می‌گذارد و بارها جان خود و پسر خوانده‌اش به خطر می‌افتد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دنیا به آخر می رسد

  • ناشر: درسا
  • کد کتاب: 86628 - 33/4
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال
  • 270,000ریال

برچسب ها: سیدنی شلدون, نفیسه معتکف, داستان های امریکایی, داستان های پلیس, کتاب دنیا به آخر می‌رسد