کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
دنیای معماها

دنیای معماها

نویسنده: جان گادوین
مترجم: فرزام حبیبی
ناشر: هرم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 222
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 1 

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : درحد نو

مروری بر کتاب 

در میان موضوعاتی که در این کتاب پیرامون آنها بحث شده است، بدون شک برای هر یک از خوانندگان چند نام آشنا وجود دارد. نام‌هایی که غالبا آنها را شنیده و فقط مانند یک افسانه با آن برخورد کرده‌اند بدون اینکه به دنبال منبع افسانه مزبور بگردند و فلسفه پیدایش آن را بیابند.
حتی آنهایی که دریافته‌اند که این سامی به اشخاص و یا موجودات افسانه‌ای تعلق ندارد، بلکه چنین موجوداتی روی زمین زیسته‌اند و بسیاری از کارهایی را که به آنها نسبت می‌دهند را به راستی انجام داده‌اند و کمتر کوشیده‌اند که توجیهی قابل قبول برای آن بیابند.
جان گادوین در اثر حاضر تمامی تلاش خود را بر آن معطوف داشته که حقایق مسلم این موضوعات را از آنچه که منطق ناپذیر است جدا کند. لیکن منطق ناپذیر بودن را دلیل ناممکن بودن نمی‌داند و با ذکر نکاتی احتماعی، خواننده را به اندیشیدن درباره آنها وامی‌دارد و ارزش کتاب حاضر نیز در همین است که ضمن سرگرم کردن خواننده با ارائه مطالب واقعی و افزودن بر دانسته‌های آنان، ذهن را معطوف به مسائلی می‌کند که کمتر به آن فکر کرده‌اند.

فهرست

– فصل اول: عصر پیشگویان
– فصل دوم: «آدم برفی» ناشناخته
– فصل سوم: مردی از هیچ‌کجا
– فصل چهارم: کورهای بینا

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دنیای معماها

  • ناشر: هرم
  • کد کتاب: 41353 - 55/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جان گادوین, فرزام حبیبی, پیشگوئی, شگفتی های جهان, تاریخ اجتماعی, دانستنیها, نوستراداموس