دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دنیای شگفت انگیز ربه کا ؛ شوق خرید

دنیای شگفت انگیز ربه کا

نویسنده: سوفی کینزلا
مترجم: الهه صالحی - شیما مصحفی
ناشر: درسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 400
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

شوق خرید

با ربه‌کا بلوم آشنا شوید ... او یک عشق خرید است؛ یک خوره‌ی خرید واقعی ...
کارش روزنامه‌نگاریست و زندگی شغلی‌اش را صرف این می‌کند که به دیگران بگوید چگونه پولشان را مدیریت کنند. اما خودش اوقات فراقتش را صرف خرید می‌کند.

برای او خرید درمانی پاسخی است به تمام مشکلات. به خوبی می‌داند که باید این کار را کنار بگذارد ولی نمی‌تواند. او روش‌های مختلف را امتحان کرده ، اما هیچ‌کدام موثر واقع نشدند. مشکلات مالی او روز به روز بیشتر می‌شود و اوضاع زندگی‌اش رو به وخامت می‌رود. ربه‌کا برای بازکردن گره‌کور مشکلاتش داستان‌هایی حیرت‌برانگیز می‌سازد.

«بکی» صاحب آپارتمانی زیبا در یکی از بهترین محله های لندن است—با دوستانی معروف و محبوب، و یک کمد پر از بهترین لباس های فصل. تنها مشکل اینجاست که او نمی تواند از عهده ی هزینه های این زندگی برآید. شغل او نه تنها برایش بسیار کسالت آور است، بلکه پول چندانی نیز در پی ندارد.

علاوه بر این، «بکی» اخیرا نامه هایی ترسناک را از بانک دریافت کرده—نامه هایی با مبالغ نجومی که او حتی تحمل خواندنش را هم ندارد؛ اما «بکی» می داند که نادیده گرفتن آن ها دیگر ممکن نیست. تا این که رویدادی رقم می خورد که توجه «بکی» را به خود جلب می کند، و مقاله ی او درباره این رویداد، باعث رقم خوردن مجموعه ای از اتفاقات می شود که زندگی «بکی» و اطرافیانش را برای همیشه دگرگون می کند.

این داستان‌ها مدام جالب و جالب‌تر می‌شوند. ولی تنها چیزی که به او آرامش می‌دهد خرید یک چیز کوچک است. فقط یک چیز ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات