دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دنیای دختران

دنیای دختران

نویسنده:  گابی شوستر 
مترجم: کتایون تجلی
ناشر: پیدایش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 192
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 12

 

مروری بر کتاب

در دل رفتار و کردار ما، هیجان‌هایی وجود دارد که روابط بین فردی ما را تحت شعاع قرار می‌دهند. از طرفی ما موظفیم که هیجان‌های ناسالم و منفی خود را مدیریت کنیم تا مجبور به برطرف کردن عواقب رفتارهای ناخوشایند خود نشویم. با خرید کتاب دنیای دختران، نوشته گابی شوستر، و یا معرفی کتاب به دیگران، می‌توانیم فرزاندانی قوی‌تر و موفق‌تر در زندگی اجتماعی داشته باشیم.

نویسنده در این کتاب ؛ هر آنچه دخترهای در آستانه رشد و ورود به اجتماع باید بدانند را به آنها می‌گوید. مسایل و بحران‌های عبور از نوجوانی به جوانی، آگاهی‌هایی درباره رفتارهای مناسب. درباره خجالت‌ها و کمرویی‌هایی که اوایل جوانی ممکن است داشته باشند و خیلی از مشکلات دیگری که هر دختر جوان ممکن است با آنها روبه‌رو باشد در این کتاب راه‌ حلی دارد.

مجموعه ای مناسب و سرشار از اطلاعات آگاهی بخش برای تمام دخترانی که دوران کودکی را پشت سر گذاشته و هم اکنون وارد مرحله جدیدی از زندگی خود شده اند، دوره ای بسیار متفاوت که انسان را دستخوش تغییراتی فراوان می کند و تمام جسم و روح او را تحت تاثیر قرار می دهد. چنانچه خواستار کسب دانش پیرامون این دوران، حفظ شادابی و زیبایی خود، برقراری روابط موثر با خانواده، دوستان و اطرافیان و گذر موفقیت آمیز و رضایت بخش از این مرحله و پی بردن به رازهایی درباره خودتان با استفاده از تست های روان شناسی هستید کتاب پیش رو را از دست ندهید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات