كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دندان ببر

دندان ببر 

نویسنده: پال توئیچل
مترجم: هوشنگ اهر پور
ناشر: دنیای کتاب

زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 270
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب

هرکس با ذهن باز و پاک با این کتاب رو به رو شود بی گمان هرگز آن کسی نخواهد بود که قبلا بوده است.

محتویات این کتاب غالبا مشتمل بر یکسری تجارب شخصی است. این گونه تجارب به اشکال مختلفی توسط افراد مختلف ذکر شده است و در مورد آن‏ها ملاحظات چندی وجود دارد:

الف) چنین تجربه‏ هایی از عوامل مختلفی برمی‏ خیزد و به تناسب تأثیر آن عوالم بهره‏ هایی از حق و باطل در هم آویخته می‏شود. به همین دلیل است که عارفان بزرگ خطرات بزرگی را فرا روی سالک می‏بینند، زیرا در بسیاری از موارد اوهام و دخالت ‏های شیطانی در مکاشفات اثر می‏ کند و کاشف باطل را با حقیقت اشتباه می‏کند.

ب ) بیان این گونه تجارب نوعا همراه با تفسیرهایی است که تجربه‏گر از آنها می‏کند و این تفسیرها هماهنگ با دیدگاه‏ ها، اعتقادات و مؤلفه‏ های ذهنی وی انجام می‏شود.

فهرست

ناویان اقیانوس گردون
راهی به سوی “سات لوک”
گوهر دلها
تحریف روحانی
آموزش اسرار
مرد و زن
خدای مخوف زندگی
بیماری روحانی
ناجیان در برزخ
کودکان خشم آلود نور
پرستش مولوچ
دندان ببر

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دندان ببر

  • 600,000ریال

برچسب ها: پال توئیچل, هوشنگ اهر پور, سفر روح, مدیتیشن, عرفان غرب, اک ویدیا, اکنکار, روانشناسی مرگ, فراروانشناسی, کتاب دندان ببر