كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
دمیان

دمیان

نویسنده: هرمان هسه
مترجم: خسرو رضائی
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 263
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1346 - دوره چاپ : 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ واجد فرمان

 

مروری بر کتاب 

داستانم را اگر به گذشته باز نگردم نمی توانم بنویسم. اگر ممکن بود به دور ترین دوران،به دوران نخستین کودکیم، و از آن فراتر به اصل و تبار خانوادگیم باز می گشتم. 
شاعران چون داستانسرایی آغاز کنند به گونه ای رفتار می کنند که انگار خدایانند، با توان نگریستن به گذشته ها و اندیشیدن به هر داستان و ماجرای انسانی، و آن را به گونه ای می پردازند که گویا خداوند قادر متعال که در همه جا حاضر و ناظر است آن ها را صاف و پوستکنده و یا حقیقتی کاملا عریان و آشکار روایت می کند. 

این داستان مربوط به دوره نوجوانی نویسنده است که خود را در آن «سینکلر» می نامد، و این نامی بوده است که او در آغاز نویسندگی بر قلم خود نهاده بود. دمیان نقدی است بر فرهنگ و آیین حاکم بر اروپا، حکایتی است از مردمی که به اعتقاد نویسنده فریفته ظواهرند. هم با خود بیگانه اند و هم با جامعه شان. جوانان را به حال خود رها می کنند، از باورهای خود هیاتی ساخته اند و بی آنکه به اعماق آن نیک بنگرند بر گرد آن می گردند و از پیرامونشان بی خبرند.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دمیان

  • 1,000,000ریال

برچسب ها: هرمان هسه, عبدالحسین شریفیان, داستان های آلمانی, داستان های کلاسیک, کتاب دمیان