منو
سبد خرید

دلم می خواد اندوهگین باشم

دلم می خواد اندوهگین باشم
-10 % درحال حاضر موجود نمی باشد
دلم می خواد اندوهگین باشم
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 120326
  • وزن: 0.47kg
450,000 ریال
500,000 ریال

دلم می خواد اندوهگین باشم

نویسنده: مگان دیواین
مترجم: آزاده مسعودنیا
ناشر: گویا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 365
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

غم و اندوه واکنشی طبیعی به احساسات ناشی از مرگ عزیزان، فقدان و یا از دست دادن چیزی با ارزش است. نشانه های غم به صورت خستگی مفرط، نوسان خلق، بی قراری، گریه کردن، گوشه گیری، پرخاشگری، انزوا، احساس بی ارزشی و... بروز پیدا می‌کند. حتی ممکن است به دنبال تغییرات بزرگی که در زندگی تجربه می‌کنید مانند بازنشستگی، طلاق، مستقل شدن فرزندان یا مرگ عزیزان نشانه‌های غم و اندوه بارزتر شود.

در صورتی که غم اندوه به صورت مزمن ادامه پیدا کند، زندگی اجتماعی، شغلی و تحصیلی‌تان مختل می‌شود و به دنبال ناکامی‌های متوالی، علائم افسردگی و سایر اختلال‌های روانی هم ایجاد می‌شوند. پس آشنایی با شیوه‌های التیام دادن رنج‌های عاطفی‌ و اقدام برای درمان احساس غم ضروری است.

هر فردی راه و روش‌های منحصر به خودش را برای برخورد با چالش‌های زندگی دارد. از دست دادن چیزهای ارزشمند مانند اموال، ثروت و در موارد شدیدتر سوگ عزیزان، طلاق یا رفتن فرزندان از خانه، باعث بروز غم و اندوه می‌شود. زمانی که متعلقات یا دلبستگی‌های ارزشمند خودتان را از دست می‌دهید، ذهنتان این برداشت را می‌کند که هویت و بقایتان به خطر افتاده، پس متعاقبا علائم غم و اندوه نمایان می‌شوند. اینجاست که ذهن یک سری راه حل پیش روی‌تان می‌گذارد. نگران نباشید این واکنش‌ها طبیعی است؛ اما مشکل زمانی ایجاد می‌شود که سازگاری اجتماعی و شغلی‌تان به طور محسوسی مختل شده و غم با شما باقی بماند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات