كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم

دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم

نویسنده: جی. دی. سلینجر
مترجم: احمد گلشیری
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 263
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب 

سیلینجر تنها نویسنده پس از جنگ در آمریکاست که آثارش مورد استقبال همگان قرار گرفته این استقبال نوعی عقب نشینی ادبی از آثار نویسندگان بزرگی چون هرمان ملویل، هنری جیمز، و ویلیام فاکنر است ؛ زیرا که آدمهای آثار سیلینجر بیشتر درونگرایی هستند که خواننده به آسانی می تواند تصویر خود و معاصران خود را در آینه آن ها باز شناسد. سیلینجر در عین حال به تقابل کودکی و بزرگسالی دست می زند، به تقابل بی گناهی و پلیدی، امید و نومیدی و حقیقت و دغلکاری ، فساد آدمها و ادراک کودک موضوعی بکر در داستان نوسی امروز است.


این کودک، که هم قربانی دغلکاری های ماست و هم نجات دهنده، با چشمان نگران خود در اکثر داستان های سیلینجر حضور دارد. نه داستان سلینجر، که حکایت تنهایی در آزادی است، یکی از ده کتاب کلاسیک مدرن جهان شمرده شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم

  • ناشر: ققنوس
  • کد کتاب: 81996 - 104/5
  • موجودی: در انبار
  • 210,000ریال
  • 180,000ریال

برچسب ها: جی. دی. سلینجر, احمد گلشیری, داستان های امریکایی, کتاب دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم